МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Уряд запрошує студентів останніх курсів та випускників пройти стажування в державних органах
2018-06-06

23 травня за ініціативи Першого віце-прем'єр-міністра Степана Кубіва, Уряд України ухвалив Постанову "Про реалізацію пілотного проекту Національної програми стажування в центральних органах виконавчої влади". В рамках пілотного проекту 5 міністерств та Секретаріат Кабінету Міністрів України приймуть на стажування близько 30 студентів та випускників закладів вищої освіти.

На думку організаторів проекту, Національна програма стажувань знижує бар'єр входу на державну службу для молоді та заохочує учасників програми брати участь в конкурсах на зміщення вакантних посад державних службовців.

Тривалість стажування

В рамках пілотного проекту стажування триватиме 3 місяці. Перший раунд стажування триватиме з середини червня до середини вересня 2018 року. Можливість продовження терміну стажування погоджуватиметься індивідуально. 

Навчання

В рамках стажування учасники Програми пройдуть одноденний вступний тренінг та матимуть можливість відвідувати лекції та семінари з нормопроектування, аналізу політики та інших тем.

Рекомендації

Стажування в рамках Національної програми стажувань - неоплачуване, однак учасники можуть розраховувати на рекомендаційні листи в разі успішного проходження стажування.

Вибір напрямку роботи

Стажисти можуть обирати напрямок і тип роботи, яку вони бажають виконувати, але не можуть обрати конкретного керівника стажування. 

Робота стажиста

При заповненні Анкети кандидати можуть обрати тип та напрямок роботи, яку вони бажають виконувати під час стажування. Це допоможе Координаційному комітету Національної програми стажувань розподілити стажистів між органами влади та керівниками. 

Документи для участі в конкурсному відборі в Національній програмі стажувань подаються он-лайн через офіційний веб-сайт проекту. Документи отримані будь-яким іншим шляхом розглянуті не будуть.

Кінцевий термін подачі заявок - 23:59 12 червня.

Більше про програму стажування ви можете дізнатись за посиланням

РЕКОМЕНДУЄМО: МХП запрошує студентів до участі в оновленій програмі кар'єрного розвитку "МХП СТАРТ"

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>