МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Університет Орхуса - ТОП - 10 найкращих міжнародних аграрних ВНЗ
2016-07-15

Орхус є молодіжним містом Данії. Величезна кількість студентів створюють особливу атмосферу свободи, динамізму і романтики. Завдяки наявності Університету, місто надає прекрасні можливості для здобуття вищої освіти, у тому числі за аграрним напрямком.

Університет Орхуса був заснований в 1928 році і в даний час є одним з найбільш швидко розвиваються університетів світу. Він входить в топ 100 кращих університетів, займаючи 74 місце (Academic Ranking of World Universities). Якість і престижність самого освіти привертають молодь з усіх континентів. Два професори Університету були удостоєні Нобелівської премії: Йенс Скоу в 1997 році в області хімії і Дейл Мортенсен в 2010 році в області економіки. Крім того в Університеті Орхуса вчилася сама королева Данії Маргрете Друга і пізніше її старший син, принц Фредерік, також як і королева, вивчав політологію.
Цікаві факти:
 
  • 44500 - загальна кількість студентів
  • з них 4500 іноземних студентів з 103 країн
  • 11500 наукових співробітників
  • 80 програм навчання ступеня бакалавр
  • 120 програм магістратури
  • 60% навчання викладається англійською мовою
  • вартість навчання на рік складає від 9000 до 15000 євро в залежності від програми. Для студентів з країн Євросоюзу навчання надається безкоштовно.

До складу Університету входять 4 факультети і 27 науково-дослідних установ: Бізнес школа, Сільськогосподарський Інститут, Національний науково-дослідний інститут Навколишнього середовища, Інженерний Коледж і інші. З 2011 року працює Літній університет, навчання ведеться на 80 курсах для 1300 студентів англійською мовою.
Кампус Університету розташований на території усього міста, але основні корпуси знаходяться в Університетському парку, вони побудовані з жовтої цегли і зовні покриті плющем, тим самим створюючи гармонійне поєднання архітектури функціоналізму і міського парку. Головна будівля включено в список найважливіших архітектурних будівель Данії.
ВАКАНСІЇ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ АГРАРНИХ ВУЗІВ

Автор статті: Тетяна Чайковська
 
Джерело: http://www.au.dk/en/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>