МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Львіщині створять ботанічний заказник площею 18 га
2018-06-06

На Львівщині планують створити ботанічний заказник загальнодержавного значення «Долина ірисів». Про це повідомляє департамент екології та природних ресурсів Львівської обладміністрації.

Поштовхом до створення такого об'єкта стало звернення проректора Львівського національного університету імені Івана Франка Романа Гладишевського та завідувачки кафедри ботаніки Лідії Тасєнкевич щодо створення ботанічного заказника загальнодержавного значення «Долина ірисів».

«Науковці кафедри ботаніки університету ім. Франка, зокрема аспірант кафедри ботаніки Марія Сенів та завідувачка кафедри ботаніки, професор Лідія Тасєнкевич виявили унікальний, найбільший з відомих в Україні, осередок сибірських півників (Iris sibirica) на території Львівської області, в якому налічується та росте біля 3 тис. генеративних особин виду. З метою збереження рідкісного представника флори України і нашого регіону — півників сибірських (занесених до Червоної книги України) — департамент екології та природних ресурсів ОДА підтримує та не заперечує щодо створення ботанічного заказника загальнодержавного значення «Долина ірисів», — йдеться у повідомленні департаменту.

Ботанічний заказник планують створити на площі 18 га на вологих і заболочених луках в долині ріки Дністер поблизу села Надітичі Миколаївського району.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Компанія BASF реставрує архітектурні пам'ятки національного значення 

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>