МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Сьогодні проходить другий день виставки «АГРО-2018»
2018-06-07

Вчора, 6 червня, в Києві на території «Експоцентру України» (ВДНГ) відбулося відкриття ювілейної 30-ої виставки «АГРО-2018»

За три десятиліття виставка перетворилася в найбільший український форум для десятків тисяч розвинених аграріїв, виробників, науковців і тих, хто тільки планує почати нову справу в агро. 

Цього року організатори «АГРО-2018» суттєво розширили програму і за чотири дні тут пройдуть відразу 12 (!) Спеціалізованих виставок. 

У програмі «АГРО-2018» - також цікаві івенти: 
  • Аукціон племінних тварин. На ньому можна буде придбати елітні породи худоби 
  • Agro Auto Show. Експозиція провідних автомобільних брендів і тест-драйв авто 
  • Agro Food Fest - фестиваль їжі. 

На «АГРО-2018», звичайно, заплановано багато ділових заходів. 

Спеціалізована виставка «ЕкспоАгроТех» повністю присвячена сучасній сільськогосподарській техніці. Крім того - що стане особливістю «АГРО-2018» - експозиція представить майже всі вітчизняні машини й агрегати, на придбання яких держава компенсує фермерам 25% вартості. Тісно пов'язана з «ЕкспоАгроТех» виставка «Агро-транспорт і логістика» - дуже важлива сьогодні сфера для розвитку українського агро. З кожним роком високі технології в сільському господарстві стають все більш актуальними. Тож цього року їм присвячено окрему виставку «Hi-Tech Agro». 

Експозиція «Рослинництво і агрохімія» дозволить вибрати найсучасніші системи захисту посівів. 

Спеціалізована виставка «Organic» буде корисною для виробників, які орієнтуються на ринок органічної продукції. 

Традиційно пожвавить «АГРО-2018» масштабна виставка худоби, птиці, кормів, препаратів і технологічного оснащення тваринницької галузі - «Animal'EX». «Agro Build-Expo» дозволить ознайомитися з сучасними підходами до будівництва об'єктів аграрної інфраструктури. 

Виставка «Сучасний фермер» продемонструє спеціалізовані комплексні рішення в аграрній сфері, а експозиція «Біопаливо» - нові технології розпорядження ресурсами. 

На відвідувачів чекає ще цілий ряд цікавих і корисних спецвиставок: «FishExpo» (рибне господарство), «Еквісвіт» (конярство) і «EcoHouse» (унікальна експозиція з екологічного будівництва). 

На відкриття Міжнародної агропромислової виставки "АГРО-2018" завітали Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева. "АГРО-2018" продовжиться до 9 червня включно, не пропустіть!Організатор виставки - компанія «ТД« Промфінінвест» обіцяє чотири насичені, цікаві та корисні дні для всіх, хто працює в аграрному секторі України.

Та "АГРО-2018" - не єдина цікава подія цього літа. Лише в червні на аграріїв України чекють 11 цікавих і корисних івентів, які відбудуться в межах країни. 

Рекомендуємо також переглянути календар міжнародних сільськогосподарських виставок і ярмарок на 2018 рік.

Джерело: http://ru.agroday.com.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>