МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Bayer стала єдиним власником Monsanto
2018-06-07

Компанія Bayer успішно завершила придбання Monsanto.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Акції американської компанії більше не будуть продаватися на Нью-Йоркській фондовій біржі, оскільки відтепер Bayer є єдиним власником компанії Monsanto.

Акціонери компанії Monsanto отримають $128 за одну акцію. Банківський холдинг J. P. Morgan виступив фінансовим партнером Bayer в угоді з купівлі акцій Monsanto.

Відповідно до вимог умовного схвалення Міністерства юстиції США, інтеграція Monsanto в структуру компанії Bayer відбудеться після завершення процесу передачі активів компанії BASF у рамках продажу окремих бізнес-напрямків. Очікується, що сам процес інтеграції розпочнеться приблизно через два місяці.

«Сьогодні надзвичайний день для багатьох із нас: для наших клієнтів-аграріїв у всьому світі, котрим ми зможемо допомогти отримати ще більше врожаю, ніж раніше; для наших акціонерів, оскільки ця угода має потенціал для створення значної додаткової вартості; і звичайно, для наших споживачів та загальної спільноти, оскільки зараз ми маємо всі можливості допомогти аграріям світу виробляти корисніші та доступніші харчові продукти більш раціональним способом. Як провідна компанія-новатор у галузі сільського господарства, ми пропонуємо співробітникам у всьому світі привабливі робочі місця та можливості для розвитку», — зазначив Вернер Бауманн, голова правління компанії Bayer.

Довідка:
Bayer — це міжнародна компанія, яка проводить експертизу в сфері природничих наук: охорони здоров'я та сільського господарства. У 2017 фінансовому році група компаній «Байєр» налічувала близько 99 800 працівників, а обсяг продажів становив €35 млрд. Сума капітальних витрат за рік сягнула €2,4 млрд, витрати на дослідження та розробки — €4,5 млрд.


ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Сила в єдності: ТОП-10 агрозлиттів і поглинань 2017 року

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>