МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Найбільший мобільний оператор України запустив мобільний додаток для фермерів
2018-06-07

Найбільший мобільний оператор України компанія «Київстар» за підтримки Міністерства аграрної політики й продовольства України став розробником мобільного додатку для малих фермерів.

Бізнес додаток m-Agri має забезпечити аграріям легкий доступ до передових практик, бази знань, галузевих цінових пропозицій, новин, ресурсів професійної підготовки та онлайн консультацій, а також вимести фермерів на нові ринки для продажу своєї продукції та надати їм можливість для зростання власного бізнесу.

«Малі фермери не мають достатнього фінансового ресурсу, щоб швидко отримувати цінні галузеві знання, які, до прикладу, мають можливість замовити великі агрохолдинги. Тому співпраця Мінагрополітики та Київстар щодо створення і запуску зручного мобільного додатку для дрібних аграріїв є дуже важливою. Завдяки новому додатку аграрії без особливих витрат зможуть отримувати корисну інформацію про погоду, ціни, новини про держпідтримку», — зазначив Віктор Шеремета, заступник міністра аграрної політики.

На сьогодні m-Agri налічує 7 основних розділів:
  • Погода: інформація про погоду сьогодні, погодинно, щодня;
  • Новини за розділами: загальні, тваринництво, рослинництво, технології, уряд;
  • Ціни: гуртові та роздрібні ціни на ринку за продуктами, за регіонами;
  • База знань: інформація про хвороби тварин та рослин, пестициди, шкідників, насіння та рослини;
  • Консультації: кваліфіковані експерти відповідають на запитання щодо аграрної галузі;
  • Курси валют та зручний конвертер;
  • Торговий майданчик: торгівля в режимі онлайн, загальна сума, закупівлі В2В, доступність елеватора, оцінки трейдера, партнери з доставки;
  • Фінанси: безготівкові розрахунки, банківські послуги, страхові послуги, факторинг, підрахунок.

«Невеликим господарствам важко конкурувати з агрохолдингами, які мають на озброєнні цілий штат професіоналів, технології та доступ до інформаційних і торгових ресурсів. Тож ми вирішили запропонувати малим фермерам альтернативу — мобільного помічника «все в одному», який вміщується в кишені та завжди під рукою», — відмітив директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку компанії «Київстар» Євген Кражан.

Зазначимо, що додаток m-Agri розроблений для ОС Android. Оцінити його переваги зможуть абоненти всіх мобільних операторів України, проте для власних абонентів «Київстар» передбачив користування додатком без додаткової тарифікації — незалежно від умов тарифного плану.

«Завдяки m-Agri українські фермери отримають не лише інструмент для більш ефективної роботи, але й нові знання та орієнтири. Для малих сільських господарств це новий рівень для професіонального зростання та нові перспективи для розвитку бізнесу», — підкреслив директор з розвитку бізнесу VEON, до якої входить «Київстар», Юджин Вісковик.

Нагадаємо, що Меморандум про взаєморозуміння Мінагрополітики та компанія «Київстар» підписали ще на початку серпня минулого року. За його умовами сторони будуть співпрацювати задля впровадження новітніх технологій у процеси виробництва в сільському господарстві.

РЕКОМЕНДУЄМО: Безкоштовний мобільний додаток для фермерів

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>