МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

(Не) визнання українського фермерства
2018-06-10

Вже скоро, а саме 19 червня, українські аграрії святкуватимуть День Фермера. На жаль, вже не один десяток років фермери України святкують свій день народження не офіційно.

Лише у вересні минулого року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман подав звернення до Президента України з пропозицією видати указ та офіційно затвердити це свято. Але рішення Президента немає й сьогодні.

Чи то фермери чимось не догодили Президенту (може коли дорогу кортежу перекривали з Конча-Заспи), чи може тому, що не дають рідну землю пустити з молотка?

Невідомо!

Але факт є фактом – немає Президентського указу про святкування "Дня Фермера" 19 червня.

Тому почесний президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Томич звернувся до Президента України Петра Порошенка з відкритим листом.

"Звертаюсь до Вас з відкритим листом, адже від Вашого підпису на Указі щодо відзначення Дня Фермера 19 червня залежить визнання Українського фермерства. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, на звернення Асоціації фермерів та приватних землевласників України, 9 місяців тому звернувся до Вас з такою ініціативою, адже Українське фермерство ще з 90-их років минулого століття стало активним борцем за Незалежність України та руйнівником комуністичної колгоспно-радгоспної системи, закладало перші камені в фундамент побудови Європейської України. Фермери України послідовно, більше четверті століття, рухаються цією дорогою, виступають локомотивом аграрних реформ, були активними учасниками обох майданів.

Чотири фермери поклали своє життя на Майдані, за чверть століття в боротьбі за Незалежну Україну загинуло понад 300 патріотів.

Сьогодні багато фермерів активно захищають Україну на Сході від проросійських найманців.

Фермерство є усталювальним фактором щодо забезпечення харчовими продуктами громадян України та виступає вагомим фактором збереження Українського села та сільської місцевості, мови, культури, традицій та самобутності українського суспільства", - йдеться у листі.

"Підписання Указу - це визнання хліборобської слави багатьох поколінь, працьовитості й патріотизму Українських вільних хліборобів, козаків та куркулів, яких не зламала ленінсько-сталінська система, голодомор та Соловки. Українське фермерство протягом багатьох поколінь вижило і відроджується тому, що мало тверду віру і впевненість в рідну Україну!", - підкреслив Іван Томич.

РЕКОМЕНДУЄМО: За минулий рік в Україні зареєстровано 455 фермерських господарств

За матеріалами: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>