МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

«Кернел» запускає нову партнерську програму
2018-06-11

Одна з найбільших українських аграрних груп «Кернел» започаткувала нову партнерську програму з метою вдосконалення прозорості ринку. Про це повідомила директор з персоналу та комунікацій компанії Наталя Хвостова.

Партнерська програма Open Agribusiness покликана вивести компанію на новий рівень відкритості та прозорості у взаєминах з партнерами-аграріями та запровадити оновлену філософію і культуру обміну знаннями й експертизою на аграрному ринку України. 

"Ми в одному човні, і мета 100 млн тонн експорту українського зерна — наша спільна мета. Цей проект впевнено стає нашим способом життя і неодмінною складовою щоденної роботи. Ми не просто говоримо про це, тепер ми так живемо. Ми віримо, що тільки у взаємовигідному партнерстві та в тісній кооперації ми виведемо економіку України на новий рівень, зробивши нашу країну ключовим постачальником сільгосппродукції на світовий ринок», — написала вона на сторінці компанії в Facebook.

Також Хвостова повідомила, що початком проекту стала зустріч у Хмельницькій області представників «Кернела» та партнерів з Тернопільщини, Вінниччини та Хмельниччини.

Довідково

«Кернел» – найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. 

Земельний банк «Кернел» в Україні становить 560 тис. га, виробничі потужності 2,5 млн тонн зернових і олійних в рік.

Акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі з 2007 року. Найбільшим акціонером «Кернел» через Namsen LTD є Андрій Веревський, який в 2017 році збільшив свою частку з 38,13% до 39,47% (32,344 млн акцій). Cascade Investment Fund (Кайманові о-ви), бенефіціаром якої виступає депутат Верховної Ради Віталій Хомутинник, володіє 6,59% акцій «Кернел».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Агрохолдинг "Кернел" створить нові робочі місця в Західній Україні

Найбільший мобільний оператор України запустив мобільний додаток для фермерів

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>