МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Миколаївщина набуває популярності серед прихильників зеленого туризму
2018-06-11

Підприємці Миколаївщини запрошує прихильників сільського зеленого туризму відвідати мальовничі місцини та запастися приємними спогадами на весь рік. Уявіть собі, сьогодні в області працюють 74 туристичних об'єкти, які готові приймати відвідувачів. 

«На Миколаївщині триває розвиток сільського зеленого туризму. Наразі найбільше туристичних обєктів зосереджено у Березанському районі — 41 або 55% від загальної кількості. Очаківський район представлений 10 сільськими садибами, Первомайський — 5, Кривоозерський та Миколаївський — по 4, в інших районах розташовуються по 1-2 об’єкти», — розповідають в управлінні молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації.

Найбільшою популярністю у туристів користується страусова ферма «Кременівський страус» у Веселинівському районі, PRIVAT комплекс рибалки та відпочинку «Золота Підкова» на Новоодещині, та розважальний центр «Козацька застава» в смт Костянтинівка Арбузинського району.Окремої уваги варте село Актово Вознесенського району. На його території з'явилася сільська садиба, де працюють місцеві жителі, які вчаться приймати, пригощати й розважати гостей. А туристи приїздять, щоб відвідати місцевий унікальний Актовський каньйон, який входить до списку семи природних чудес України й вважається однією з найстаріших євразійських ділянок суші. Він є частиною регіонального ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя».За даними відділу з питань молоді та туризму ОДА, наразі Миколаївську область найбільше відвідують гості з Київської, Львівської, Харківської, Закарпатської, Дніпропетровської та Кіровоградської областей. Також приїздять туристи з Білорусі, Молдови, Грузії, Німеччини, Китаю, Польщі, США, Великої Британії, Італії, Чорногорії.

Нагадаємо, що минулого року на Львівщині було відкрито перший агротуристичний кластер "ГорбоГори".

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: На розвиток зеленого туризму держава виділятиме 1 млрд грн щорічно

Джерело: http://kurkul.com

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
17.08.2018
Один із провідних молокозаводів України продають за 84 млн грн
Виставлено на продаж нерухомість та обладнання ЧП Молокозавод "Олком" у місті Мелітополь
17.08.2018
Хто з аграріїв отримує зарплатню понад 15 тис. грн
Державна служба статистики оприлюднила результати досліджень за червень 
17.08.2018
Найбільше поле солодкого перцю в Україні
На Херсонщині виростили найбільшу в Україні плантацію солодкого перцю площею 79 га

Статті

всі статті >>
06.08.2018
Корпоративні «плюшки» для співробітників. Як компанія забезпечує сім’я vs робота.
Хороший роботодавець знає, як створити мотивуючу атмосферу для ефективної роботи і приємного спілкування в колективі.
«Сингента» робить все від неї залежне, щоб, базуючись на політиці рівних можливостей і справедливих відносин, співробітники відчували причетність компанії до благополуччя в їхньому житті.
30.07.2018
Економіст ЄБРР розповів, у чому секрет успіху фермерів-іноземців в Україні
Виробник сільськогосподарської продукції зможе вийти на конкурентну собівартість з будь-яким продуктом в будь-якому сегменті ринку. Але потрібно знати певні правила 
26.07.2018
Швейцарія недалеко від Києва - село Ковалівка
Сьогодні село вражає туристів красивою площею з великими фонтанами, бесідками та власним ландшафтним парком, рівними дорогами й чистими узбіччями, а також незвичним відчуттям, що ти вже не в Україні, а десь у Західній Європі