МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Черкасах відкрили «Інститут здоров'я рослин» компанії UKRAVIT
2018-06-11

7 червня ГК UKRAVIT відкрила в Черкасах першу наукову платформу світового рівня з досліджень у галузі агро — Науково-дослідний інститут «Інститут здоров'я рослин» (Crop Care Institute).

Під час відкриття науковий керівник Інституту здоров’я рослин Ліон Штейнберг зазначив, що напрацювання закладу допоможуть відкрити державні програми, зокрема, з боротьби із контрафактом. Вже зараз Інститут надає послуги з перевірки продукції контрагентів на наявність контрафакту.

«Наш науковий центр — це не альтернатива державним установам. Просто ми придбали найсучасніше обладнання, яке тільки є у найрозвиненіших країнах світу. Ми хочемо, аби саме в Україні вироблялись цікаві продукти. Вчені, коли бачать обладнання та умови нашого центру, дуже радіють. Це новий стандарт якості продукції для усього аграрного сектору України. Ми отримали землю не у спадок від наших батьків, ми її позичили у власних дітей. Це наша відповідальність перед майбутніми поколіннями», — розповів Віталій Ільченко, власник групи компаній UKRAVIT.Він підкреслив, що тепер кожен зможе перевірити всіх своїх постачальників та зрозуміти, чи за справедливою ціною придбано продукцію.

«Коли ви купуєте ЗЗР, ви хочете розуміти, чи за справедливу ціну ви їх берете. Ми виконаємо повний аналіз речовин, що містяться у цьому продукті. Ви зрозумієте, чи відповідає він заявленій якості. Те ж саме і з якістю насіння. Так, ви зможете вивчати добрива, що необхідні рослині. якщо виникла будь-яка проблема, ви зможете проаналізувати, які ЗЗР застосовувались, у якій кількості, аж до дрібних домішок», — поділився власник UKRAVIT.У відкритті також взяли участь прежставники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького вже співпрацює з підприємством на підставі чинних угод. Налагоджено співробітництво в науковій царині — проводяться спільні дослідження щодо ефективності використання деяких мікродобрив. Укладений договір передбачає розширення напрямків співпраці. Крім того, багато випускників університету отримали там високооплачувану кваліфіковану роботу.У планах ГК UKRAVIT - відкрити філії "Інституту здоров’я рослин" в кожній області України і забезпечити аграріїв повним комплексом послуг: від аналізу до впровадження новітніх технологій. 

РЕКОМЕНДУЄМО: MAÏSADOUR Semences змінила назву та відкрила науково-дослідну станцію під Києвом

Джерело: http://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>