МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Агрохолдинг «МРІЯ» виділив 25 000 грн на облаштування мистецької резиденції імені Назарія Войтовича
2018-06-12

Агрохолдинг «МРІЯ» виділив 25 тисяч гривень на облаштування мистецької резиденції у с. Травневе на Збаражчині. Резиденцію назвали на честь Назарія Войтовича - наймолодшого героя Небесної сотні.

Вільний культурний простір, що діє весь рік, реалізовує культурні та освітні проекти. Крім того, щорічно за міжнародним конкурсом закладає винагороду для молодих митців – можливість реалізувати свої проекти у співпраці з кураторами та бути представленими в українських та закордонних інституціях.

«Агрохолдинг «МРІЯ» завжди охоче підтримує проекти у сфері культури, мистецтва та духовності. Цього року компанія виділила 25 тис. грн благодійної допомоги на облаштування арт-резиденції імені Назарія Войтовича. Зокрема, ці кошти спрямовано на відкриття нових майстерень – керамічної та графічної. Це відкриті майстерні, куди митці можуть приїхати попрацювати певний час. Мистецька резиденція – це унікальний проект, який вже другий рік поспіль гуртує молодих талановитих людей і дає можливість їм реалізувати свій потенціал. Юні митці мають можливість відчути атмосферу, в якій зростав наймолодший Герой «Небесної сотні» Назар Войтович, та представити своє бачення у живописі, фотографії, графіці, музиці та інших проектах», – зазначив старший менеджер зі зв’язків з громадськістю Агрохолдингу “МРІЯ” Микола Вальчук.За словами куратора проекту Людмили Ничай, мистецьку резиденцію розроблено як частину великої ідеї, покликаної вшанувати пам'ять, втілити мрії та надати можливість продовжити розпочаті справи загиблих Героїв Небесної сотні у переломні дні Революції Гідності.«Арт-резиденція імені Назарія Войтовича – це проект, що є частиною всеукраїнської програми вшанування пам'яті героїв «Небесної Сотні» – «Відзнаки Героїв». Кожному із 106 Героїв організація задумала створити певну відзнаку чи конкурс, чи можливість реалізовуватися в тому напрямку, в якому працювали Герої. Це дасть можливість молодим людям використовувати ті зміни, до яких прагнули ми, виходячи на Майдан. Зараз є можливість користуватися першими п'ятьма відзнаками, одна із них на Тернопільщині й вона – мистецька. Це, наразі, єдиний мистецький проект серед відзнак, оскільки Назар навчався на дизайнера, малював багато і мріяв бути художником. Саме тому проект допоможе втілити мрії молодих митців, які також прагнуть стати професійними художниками, даючи їм можливість свої проекти реалізовувати на базі арт-резиденції», – констатувала Людмила Ничай.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Компанія  BASF реставрує архітектурні пам'ятки національного значення 

Агрохолдинг "Мрія" став на шлях боротьби зі сміттям

Джерело: http://realno.te.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>