МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Гнідавський цукровий завод на "Агро-2108" презентував проект безвідходного виробництва
2018-06-12

На стенді Гнідавського цукрового заводу під час Міжнародної виставки «Агро-2018» компанією було презентовано макет комплексу із виробництва біогазу, будівництво якого планують завершити за два роки. Сума інвестицій складає 290 мільйонів гривень. 

Керівництво заводу переконане, що запуск біогазового заводу зробить роботу підприємства максимально енергоефективною.

«Тут з барди та меляси виділятимуть біогаз. Когенеративна установка перероблятиме його на електроенергію, яку пропонують продавати лучанам за так званим «зеленим тарифом». Залишки вже від цього виробництва використовуватимуть, як міндобриво», — розповідає заступник директора Гнідавського цукрового заводу Людмила Стемковська.Також в найближчих планах заводу будівництво очисних споруд, які повністю ліквідують неприємні запахи.

Повну реконструкцію заводу планують завершити до 2022 року. Можливо, й швидше, якщо будуть сприятливі ціни на цукор. Для збільшення прибутків вже розширили лінійку цукрів. А щодо біоетанолу, який є природним розчинником або замінником ацетону, вже укладаються контракти на продаж. Це теж дасть додаткові гроші для розбудови. За останні роки в підприємство інвестували понад 200 млн грн.Нагадаємо, на початку квітня керівництво підприємства повідомило, що на заводі віддаватимуть органічне добриво сільгосппідприємствам безкоштовно.

РЕКОМЕНДУЄМО: Ще один кредит. Тепер на будівництво біогазової установки

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>