МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

У Франції високоточні роботи самі обробляють 30 га кукурудзи
2018-06-12

Французька технологічна компанія побудувала три високоточних роботи, які повністю автономно культивують, садять і доглядають за полем кукурудзи в 50 га. 

Проект під назвою Challenge Centeol реалізують в Бургундії на чолі з AgreenCulture і має деяку схожість з проектом Hands Free Hectare з Великобританії.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Роботизована ферма Hands Free Hectare виростила перший урожай, до якого не торкалась рука людини

Першочерговим завданням AgreenCulture є скорочення плужної підошви, дбайливий догляд за ґрунтом, при цьому збереження врожайності та скорочення витрат. Роботи Centeol важать по 300 кг. Вони були створені командою AgreenCulture, а також партнерами з Kuhn, Dupont Pioneer і технологічної фірми Ausy. Техніка працює від дизельних двигунів. Роботи розміщені на двох гусеницях. Це повинно звести до мінімуму тиск на ґрунт. 


 

Точність - до 10 мм


Проект стартував у жовтні 2017 року, коли до робота була прикріплено спеціально адаптований інструмент, який взяв зразки ґрунту через кожні п'ять метрів. Ці дані були потрібні для зменшення витрат при висадці та внесення добрив. Потім два роботи використовували спеціально побудований культиватор, завдяки якому оброблялась лише та частина ґрунту, в яку сіяли насіння. Всі роботи були оснащені RTK-системами, які працюють з точністю до 10 мм. Використовувалися вже заготовлені заздалегідь карти або ті, які роботи побудували самі. У квітні 2018 року всі три роботи працювали одночасно в одному і тому ж полі. Перший вніс добриво в культивованих смугах, працюючи з картами аналізу ґрунту, щоб додати правильну кількість для різних ґрунтів. Далі два його "брати" слідували з сівалками. Швидкість посадки - близько 8 км / год. Однак через вологу погоду цієї весни на півдні Франції, висадка ще не завершена.


 

Люди потрібні лише при зборі врожаю


У планах - внесення азоту приблизно через місяць після висадки. Також буде три прополки двома роботами напередодні збору врожаю. Прополка замінює собою будь-які інші методи хімічного контролю. Зараз є п'ять різних інструментів, які комплектують з роботами. Працюють вони 24-години. Це означає, що збір врожаю - єдина робота, яка потребує  людського контролю.РЕКОМЕНДУЄМО: Великий куш: стартап з агророботами отримав $2,4 млн інвестицій

Робот-культиватор спрощує роботу

Джерело: http://aggeek.net
 

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
17.08.2018
Один із провідних молокозаводів України продають за 84 млн грн
Виставлено на продаж нерухомість та обладнання ЧП Молокозавод "Олком" у місті Мелітополь
17.08.2018
Хто з аграріїв отримує зарплатню понад 15 тис. грн
Державна служба статистики оприлюднила результати досліджень за червень 
17.08.2018
Найбільше поле солодкого перцю в Україні
На Херсонщині виростили найбільшу в Україні плантацію солодкого перцю площею 79 га

Статті

всі статті >>
06.08.2018
Корпоративні «плюшки» для співробітників. Як компанія забезпечує сім’я vs робота.
Хороший роботодавець знає, як створити мотивуючу атмосферу для ефективної роботи і приємного спілкування в колективі.
«Сингента» робить все від неї залежне, щоб, базуючись на політиці рівних можливостей і справедливих відносин, співробітники відчували причетність компанії до благополуччя в їхньому житті.
30.07.2018
Економіст ЄБРР розповів, у чому секрет успіху фермерів-іноземців в Україні
Виробник сільськогосподарської продукції зможе вийти на конкурентну собівартість з будь-яким продуктом в будь-якому сегменті ринку. Але потрібно знати певні правила 
26.07.2018
Швейцарія недалеко від Києва - село Ковалівка
Сьогодні село вражає туристів красивою площею з великими фонтанами, бесідками та власним ландшафтним парком, рівними дорогами й чистими узбіччями, а також незвичним відчуттям, що ти вже не в Україні, а десь у Західній Європі