МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

«Волинська картопля». Новий кооператив об'єднав найбільших виробників картоплі Волині
2018-06-13

Прес-служба департаменту агропромислового розвитку Волинської обладміністрації повідомляє, що на Волині вирішили створити перший сільськогосподарський обслуговчий кооператив виробників картоплі.

Експерти переконані, що саме такі об'єднання допоможуть чинити гідний опір тиску з боку імпорту та вирішити проблеми з експортом, які зараз спостерігаються на ринку вітчизняної ранньої картоплі.

«7 червня відбулася зустріч сільгоспвиробників Луцького, Локачинського, Рожищенського районів, які займаються вирощуванням картоплі та вирішили об’єднатись у сільськогосподарський обслуговчий кооператив. Присутні домовились про те, що кооперативу доцільно буде працювати під єдиним брендом, оскільки нашу волинську картоплю знають в Україні, цінують за прекрасні смакові якості, тому одноголосно було вирішено, що майбутній кооператив працюватиме під брендом «Волинська картопля», — йдеться в повідомленні.

Зустріч організована в рамках проекту «Ключ до успіху. Покращення економічної ситуації в сільській місцевості Волинської області України й Брестської області Республіки Білорусь шляхом розвитку сільськогосподарської кооперації».

В ході зустрічі також були визначені пріоритетні напрями діяльності майбутнього обслуговчого кооперативу та обговорені можливості залучення інвестиційних коштів. Експерти проекту розпочнуть роботу над розробкою статуту кооперативу, правил внутрішньогосподарської діяльності, бізнес-плану.

Результатом зустрічі стало підписання угоди про співпрацю по створенню сільськогосподарського обслуговчого кооперативу між Волинською обласною аграрною дорадчою службою та ініціативною групою сільгоспвиробників, які займаються вирощуванням картоплі.

Нагадаємо, компанія «Вимал» ініціює створення кооперативу, який займатиметься поглибленим переробленням картоплі

РЕКОМЕНДУЄМО: Перший в Західній Україні садівничо-городницький кооператив запрошує до співпраці

На Львівщині створили "квасоляний" кооператив

За матеріалами: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>