МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Уряд закликає аграріїв брати активну участь в програмах державної підтримки
2018-06-16

Цього року держава підготувала для аграріїв ряд нових програм підтримки, які дозволять суттєво здешевити виробничий процес і направити ресурс у розвиток, отримати нові можливості зростання. Під час урочистостей з нагоди Всеукраїнського дня поля й саду на Тернопільщині Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав аграріїв активніше брати участь в цих програмах. 

«Цього року ми компенсуємо агрохолдингам 25% вартості сільгосптехніки, маленьким фермерам – 40%. Ми надаємо пріоритет розвитку тваринництва – 2500 грн за теля віком до 13 місяців для домашніх господарств. Також держава компенсує 25-30% вартості будівництва тваринних комплексів. Ми хочемо допомогти вам!» — зазначив Володимир Гройсман.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Держпідтримка у 2018 році буде спрямована на тваринництво та садівництво

На його думку, для активного виходу на світові ринки фермери мають створювати додану вартість на свою продукцію.

«У першому кварталі економіка України зросла на 3,1%, відбулося 49-відсоткове зростання експорту агропродукції. Це означає, що на світових ринках чекають нашу продукцію. І ми також повинні створювати додану вартість», — додав Глава Уряду.

Всі цьогорічні програми підтримки направлені на зростання поголів’я, насичення ринку продукцією українського виробництва, створення потужного сектору перероблювання сировини.

«Я тут, щоб підкреслити важливість вашої праці, — сказав Глава Уряду аграріям. — Україна має стати економічно сильною державою, тоді ми вирішимо багато проблем, які накопичилися десятиріччями. І в цьому завданні роль АПК є дуже важливою. Для цього ми запроваджуємо справедливі інструменти чесної підтримки тих, хто працює на агроринку, просуває нашу продукцію за кордон та створює робочі місця».

Під час урочистостей з нагоди Всеукраїнського дня поля й саду, Гройсман поспілкувався з представниками великих агровиробників області, а також відвідав родину Чиканівських, яка бере участь у програмі надання державної допомоги на молодняк.

«Для мене головне, щоб підтримка Уряду була ефективна. Я завжди поважав людей праці і конкретного результату, якими ви є. Ви можете на мене розраховувати», — сказав Глава Уряду голові родини Петру Чиканівському.

Скористатись програмою державної підтримки компенсації 80% вартості саджанців з початку року вирішили 150 садівників. Вони вже отримали 100 млн грн та 200 млн грн — прогнозний обсяг заявок, який очікується восени.

РЕКОМЕНДУЄМО: Держпідтримка фермерів: повернення 70% вартості обладнання та 80% вартості насіння української селекції

Державні програми підтримки агробізнесу стали більш доступними завдяки ПриватБанку

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>