МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Корнелльський університет - ТОП - 10 найкращих міжнародних аграрних ВНЗ
2016-07-29

Корнелльський університет є приватним,  дослідницьким університетом розташованим в місті Ітака, недалеко  від  м. Нью-Йорк. Він вважається одним із найпрестижніших і входить в  десятку вищих учбових закладів Ліги Плюща. Cеред його випускників є 43 Лауреати Нобелівської премії.
Університет пропонує  близько 80  основних предметів і більше  ніж 90 додаткових, а також  комплексні програми подвійного ступеня. Для студентів, яких не задовольняють існуючі програми, є  можливість розробити власну програму навчання.
 

До складу Корнелльського  університету  входять  14 коледжів та 2  медичних кампуса, які пропонують понад 4000 курсів.
До них належать:
  • Коледж сільського господарства
  • Інженерний коледж
  • Ветеринарний коледж
  • Екологічний  коледж
  • Школа  промислових і трудових відносини
  • Школа післядипломної  освіти
тощо
Для вступу до Корнелльського  університету, студенти мають  заповнити  реєстраційну  анкету (детальніше на сайті університету, в розділі Admissions Requirements), де зазначаються необхідні документи для зачислення. Крім цього, іноземним студентам для яких англійська мова не є рідною, необхідно здати міжнародні тести на знання англійської мови, такі як TOEFL чи IELS. Мінімально прохідними балами вважаються 100(TOEFL) та 7(IELS). А також базові тести SAT чи GRE  в залежності від вибраної спеціальності.

Дедлайн подачі попередньої заяви - 21 листопада,а регулярний термін подачі  документів відбувається 2  грудня.Сторінка Корнелльського університету в LinkedIn: Cornell University

Автор статті: Катерина Каменська
Джерело: https://www.cornell.edu/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>