МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Органічне садівництво: Що варто вирощувати українцям
2018-06-21

Органічне садівництво набуває все більшої популярності в Україні. Про це свідчать дані останнього річного звіту «The World of Organic Agriculture-2018». Згідно зі звітом, найперспективнішим є вирощування органічних: яблук, ягід та горіхів, які вже є традиційними для нашої країни й популярними у всьому світі.

Сьогодні Україна посідає 20 місце у світі серед країн-виробників органіки. З 57,8 млн га площ під світовим органічним землеробством, на долю України припадає близько 400 тис. га. 

В Асоціації «Укрсадпром» переконані, що найбільш перспективним в даний час для України є вирощування органічних фруктів. Органічна продукція, особливо плодово-ягідна, має попит в країнах ЄС, США і Канаді.

Загальна динаміка свідчить про поступове зростання площ багаторічних насаджень. Зараз в Україні вони займають 5 тис. га. При цьому незалученими для виробництва органічної продукції в Україні наразі залишаються значні площі екологічно чистих земель (понад 7 млн га).«Наша держава знаходиться на початку становлення сучасного органічного садівництва, володіючи значним невикористаним потенціалом у цьому напрямі, оскільки внутрішній та глобальний ринки демонструють постійне зростання», — коментують ситуацію в Асоціації «Укрсадпром».

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Органіка великих масштабів: 5 агрохолдингів, які успішно займаються органічним виробництвом в Україні

Україна прийняла нові вимоги до органічних продуктів

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>