МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Хто переміг на MHP Accelerator та Коли чекати другої хвилі боротьби агростартапів
2018-06-22

8 місяців програми, 3 місяці навчання, 184 заявки в акселератор, 34 півфіналістів та 13 резидентів акселератору. Це все про MHP Accelerator

І от, нарешті, переможці! Ними стали Peoplemeter, які створили гнучкий, універсальний "смарт-килимок" для магазинів. Цей килимок допомагає дистанційно контролювати викладання продукції й не тільки. Їхня розробка вирішить проблему відсутності товарів на полиці в магазинах, що часто призводить до зменшення прибутку.

Цей пристрій легко прилаштувати на полицю в магазині. З його допомогою, знаючи деякі параметри, можна робити прогнози "аутофстока" і вчасно здійснювати викладання товару, що збільшує прибуток. Килимок оснащений датчиками: вимірює вагу, а також температуру і вологість повітря. Дані відправляються на сервер у хмару. Їх можна подивитись, зайшовши в особистий кабінет на сайті. Наприклад, покупець бере з полиці товар, вага зменшується, це фіксується й відразу ж передається в хмару на сервер. Коли на полиці нічого не залишається, це видно віддалено. В такому випадку можна зателефонувати та своєчасно сказати, щоб заповнили вже порожні полиці.За свою розробку Peoplemeter отримали головний приз 300 000 гривень та комерційний запуск рішення з МХП!

Але й інші команди не пішли без нагород. 
 
  • MobiMill отримали приз від Agrohub та Radar Tech – 2 робочих місця на 6 місяців у коворкінгу Agrohub Space
  • AeroDrone, BIO Drum – запуск пілотного проекту з МХП
  • Profeed, Sovtes, METEOTREK, MobiMill – комерційний запуск рішення з МХП
  • А спеціальний приз від МХП — поїздку на 4 дні в Ізраїль виграли AgroLact.Юлія Порошенко, засновник Agrohub та співзасновник Radar Tech зазначила, що загалом в MHP Accelerator взяли участь 184 проекти.

«Для мене особливо важливим є те, що ми отримали так багато заявок. Це означає, що в країні розвивається система стартапів і вони хочуть працювати з українським бізнесом. Було чудово спостерігати синергію і динаміку роботи корпорації та стартапів. Вони доповнювали один одного знаннями, а досвід експертів поєднувався з ентузіазмом та ідеями інноваторів», — уточнила Юлія Порошенко.

РЕКОМЕНДУЄМО: Юлія Порошенко: Руйнувати стереотипи про технологічну відсталість агрогалузі та залучати таланти в сектор!​«Для нас було дуже важливо, що люди вірять в це починання, що можна розвивати малий бізнес в Україні. Ми не очікували такої віддачі: були приємно шоковані, бо не знали що робити з цим обсягом заявок. Ми хотіли знайти стартап і допомогти йому з запуском, а отримали багато таких. Ми раді, що стільки рішень можна комерціалізувати й вони будуть розвиватися», - сказала Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом та комунікацій агрохолдингу МХП

Вона зазначила, що враховуючи успішність проекту, керівництво МХП прийняло рішення підтримати його другу хвилю.

«Буде друга хвиля агроінноватора і в жовтні оголосимо другу хвилю акселератора», — підсумувала вона.

MHP Accelerator реалізується Radar Tech, Agrohub і компанією МХП. 

Нагадаємо, 14 травня на прес-конференції в Києві керівництвом МХП було анонсовано старт цьогорічного грантового конкурсу «Село: Кроки до розвитку»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МХП запрошує студентів до участі в оновленій прграмі кар'єрного розвитку "МХП Старт"

За матеріалами: http://superagronom.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>