МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

UKRAVIT випустив нове добриво для захисту рослин від посухи
2018-06-25

Зміни кліматичних умов за останні роки призвели до підвищення середньої температури в Україні, зменшення кількості опадів та частих ґрунтових і повітряних посух, що негативно впливає на фізіологічний стан культур і загрожує зниженням їх врожайності.

"За таких умов культури потребують спеціальних добрив-антистресантів — з вмістом легкодоступних кремнію і калію", - розповів керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР ГК «UKRAVIT» Олександр Мигловець.

Цього року на український ринок виходить нове кремнієво-калійне добриво Авангард Кремній Біо від «UKRAVIT», яке дозволяє зменшити вплив негативних погодних факторів на сільськогосподарські культури.

«Підживлення кремнієм — ефективний метод захисту культур від різного роду стресів. Тому три роки тому ГК «UKRAVIT» розпочала роботу над створенням кремнієвих добрив, здатних підвищити стресостійкість рослин та зміцнити їх загалом. І у 2018 році, після двох років випробувань на експериментальних полях, компанія випустила на ринок інноваційне багатофункціональне рідке кремнієво-калійне добриво Авангард Кремній Біо (марки А та Б)», — розповідає Олександр Мигловець.

Він додав, що до складу препарату входять кремній та калій, гумінові та фульвокислоти, екстракти морських водоростей, ЕДТА й етилендиамінтетраоцтову кислоту, які покращують стабільність добрива в робочому розчині.

«Завдяки поєднанню легкодоступних елементів мінерального живлення та біологічно активних речовин добриво поліпшує стресо-, посухо- і солестійкість культур, підвищує їх імунітет, забезпечує краще проходження обмінних процесів, активізує процеси фотосинтезу, ріст і розвиток кореневої системи», — коментує Мигловець.

Крім того він зазначив, що препарат формує захисний біокремнієвий екран, який знижує температуру листкової поверхні на 4–5°C, зменшує транспірацію і навіть запобігає ушкодженням спорами грибів та шкідниками, які мають сисний ротовий апарат.

«Позакореневе підживлення культур добривами Авангард Кремній Біо найефективніше проводити у критичні фази їх росту і розвитку, за повітряної посухи або в разі прояву різного роду стресів, а також з поливною водою в системах краплинного поливу та малооб’ємної гідропоніки. Підживлювати культури варто не менше двох разів протягом вегетації, оскільки з часом вміст кремнію в рослинах знижується через його біологічне розбавлення», — рекомендує керівник відділу розвитку продуктів та сервісів мікродобрив ГК «UKRAVIT» Сергій Адаменко.

Дослідження компанії показали — Авангард Кремній Біо показує високу біологічну та економічну ефективність як на зернових і зернобобових культурах, кукурудзі, ріпаку, картоплі, овочевих культурах, так і на плодових, ягідних культурах, винограді та навіть на декоративних деревах, кущах і газонних травах.

Нагадаємо, 7 червня ГК UKRAVIT відкрила в Черкасах першу наукову платформу світового рівня з досліджень у галузі агро — Науково-дослідний інститут «Інститут здоров'я рослин».

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>