МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Зміна орієнтирів: «Агроекологія» буде виробляти органічну курку та чисті яйця на експорт
2018-07-02

Днями директор компанії «Агроекологія» Гліб Лук'яненко повідомив, що підприємство виходить на новий рівень і займеться виробництвом органічної курятини та яєць.

«Що ми 100% будемо реалізовувати це — органічна курка. Зараз консультант, якого ми залучили, розробляє технологію», — підкреслив він.

Реалізовувати курку, за словами Гліба Лук'яненко, сьогодні набагато рентабельніше і швидше, ніж молоко.

У планах компанії поки немає будівництва великої птахоферми. У «Агроекології» є сараї, які потрібно модернізувати. Саме з них компанія має намір стартувати.

«Взагалі у нас ідея, зробити дуже чисте яйце за швейцарським стандартом для того, щоб можна було його експортувати», — поділився директор компанії.

Коментуючи масштаби проекту, Гліб Лук'яненко повідомив, що спочатку компанія відпрацює технології на невеликих обсягах, а потім вже буде нарощуватиме потужності.

«Це також, як і нову культуру, ми спочатку відпрацьовуємо технологію, і потім знаємо який буде результат», — підсумував він.

Також «Агроекологія» запускає власну торгову мережу Fresh & Local. Компанія вже відкрила перший магазин в Полтаві й займається запуском другого.

РЕКОМЕНДУЄМО: Американські вчені виведуть породу курей, які не потребуватимуть антибіотиків

За матеріалами: http://agravery.com
 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>