МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Компанія LNZ Group закупила 108 вагонів для перевезення зерна
2018-07-03

LNZ Group закупила 108 нових вагонів типу «хопер» для перевезення зерна. Таким чином, компанія вирішує для себе одну з найбільших проблем логістичного сезону – затримки з транспортуванням зерна через брак вагонів, які надаються "Укрзалізницею".

"Створення власного парку вагонів-зерновозів зробить нас більш мобільними та автономними, – говорить голова Наглядової Ради LNZ Group Дмитро Кравченко. – Головна перевага такого придбання – це можливість планування поставок згідно з заключеними контрактами". 

Попит на вагони у період збору урожаю спричиняє дефіцит в Україні транспортних засобів для перевезення зернових культур. Постійні перебої з вагонами призводять до штрафних санкцій за невиконання контрактів. Тож, прорахувавши всі плюси й мінуси, керівництвом компанії було прийнято рішення придбати одразу два рухомі склади – по 54 вагони на два різні маршрути.

Модель вагону 2017 року розробив дослідно-механічний завод «Карпати». Кожен вагон зможе перевозити близько 70,5 тонн зернових, близько 118 метрів кубічних. З наявних в Україні зареєстрованих вагонів, це одні з найбільших.

Цього року LNZ Group почне сезон і з новими логістичними перевальними пунктами. Крім елеватора на потужностях Лебединського насіннєвого заводу в селі Лебедин, введено в роботу новий елеватор в Білопіллі, Сумської області та мобільні перевантажувальні пункти в місті Золотоноша та селі Сигнаївка Черкаської області.

Враховуючи такі тенденції логістичного ускладнення, переваги надаються саме тим елеваторам, які можуть відвантажити у себе не 5 вагонів, а весь рухомий склад (54 вагони). Завдяки новому елеватору на Сумщині компанія зможе перевалювати та відвантажувати великі об’єми зерна – до 4000 т на добу. Це суттєво зменшить терміни постачання зерна трейдерам. А мультикультурність елеватора дозволить приймати та зберігати до чотирьох різних культур.

В компанії переконані, що всі ці кроки дозволять оптимізувати витрати на логістику зерна, знизити втрати при зберіганні, позбутися залежності від інших елеваторів та оперативно відвантажувати зернові культури.

РЕКОМЕНДУЄМО: Bunge інвестує $30 млн в будівництво виробничо-перевалочного комплексу 

В Україні успішно пройшли випробування нового виду контейнера для зерна

Джерело: http://lnz.com.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>