МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Українська компанія вирощуватиме органічну малину європейських сортів
2018-07-04

Компанія «Українська органіка», український постачальник унікальних органічних добрив Saprolife і член Міжнародної федерації рухів екологічного сільського господарства IFOAM, приступає до вирощування органічної малини європейських сортів. 

При виборі технології вирощування керівники підприємства керувалися дедалі більшим попитом на якісну і свіжу ягоду. Конкуренція зростає, і перебірливому клієнту зі Старої Європи стає все важче догодити.

За експертною оцінкою Євгена Скрильника, доктора сільськогосподарських наук і одного з провідних в Україні агрохіміків і ґрунтознавців, унікальне органічне добриво і ґрунтопокращувач Saprolife дозволить значно збільшити урожайність і поліпшити смакові властивості малини. Крім того, ягода зможе зберігатися свіжою набагато довше, при цьому не втрачаючи ні форми, ні смакових якостей. 

Добриво Saprolife сертифіковано за стандартами Євросоюзу і є справжньою знахідкою для фермерів, які бажають не тільки збільшити врожайність, але й зберегти свіжість зібраних ягід як можна довше. Завдяки використанню добрива Saprolife, імунітет рослин посилюється, а вирощені плоди стають менш схильними до впливу навколишнього середовища. Це, безумовно, знижує ризики фермерів і постачальників при транспортуванні зібраного врожаю. Як відомо, кінцевий споживач завжди ставить свіжість на перше місце при виборі ягід, овочів і фруктів.

Органічне добриво Saprolife виробляється на сучасному заводі Volynsaprofos на Волині. Завод працює на сучасному німецькому обладнанні, і має всі необхідні ліцензії, сертифікати та дозволи на виробництво й експорт сапропелевих добрив, які використовуються для вирощування органічної малини.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Органічне садівництво: Що варто вирощувати українцям

Перспективне ягідництво: Найкращі ягідні культури для органічного вирощування в Україні

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>