МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В липні на Полтавщині відкриють три елеватори "Астарти"
2018-07-04

Протягом липня Агропромхолдинг «Астарта» введе в експлуатацію три елеватори в Полтавській області: Яреськівський (100 тис. тонн одночасного зберігання), Лутовинівський (100 тис. тонн) та Скороходівський (30 тис. тонн). 

«Елеватори вже будуть приймати зерно нового врожаю. На сьогодні їхні потужності дозволяють забезпечити потреби як агрофірм "Астарти", так і місцевих партнерів», — відзначили в компанії.

На Лутовинівському та Яреськівському елеваторах працюють по 2 лінії приймання зерна, кожна продуктивністю 150 тонн/год. Такої ж продуктивності лінія на Скороходівському елеваторі.

«Усі підприємства оснащені автоматизованою системою управління, обладнанням кращих світових виробників та мають інфраструктуру для відвантаження зерна на залізничний і автотранспорт», — повідомили в «Астарті».Запуск нових елеваторів стане черговим етапом інвестиційної програми «Зерно АСТАРТИ», в рамках якої компанія з 2015 року створює елеваторний комплекс загальною потужністю зберігання понад 500 тис. тонн. Зокрема, інвестиції в будівництво Яреськівського, Лутовинівського та Скороходівського елеваторів становили близько €32 млн.

«На сьогодні програма «Зерно АСТАРТИ» виконана орієнтовно на 70%: це п’ять сучасних елеваторів у Полтавській, Вінницькій та Хмельницькій областях. Компанія готує подальші проекти по нарощуванню елеваторних потужностей», — прокоментували в «Астарті».

Нагадаємо, що у вересні минулого року компанія "Астарта" відкрила на Потавщині перший в Україні кормовий центр для ВРХ.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: "Астарта" переходить на органічне землеробство

"Астарта-Київ" допоможе сільській молоді реалізувати 11 соціальних проектів у своїх громадах

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>