МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

AGCO адаптувала систему дистрибуції техніки в Україні до загальноєвропейської стратегії компанії
2018-07-05

Корпорація AGCO завершила реорганізацію системи дистрибуції техніки Massey Ferguson, Fendt та Valtra в Україні за європейським зразком двоканального підходу формування мережі. 

Як зазначив старший віце-президент AGCO Роб Сміт, який керує регіоном Європи та Близького Сходу, протягом 2017-2018 рр. продажі тракторів портфеля компанії у Європі стабільно тримаються на позначці близько 254 тис. од. на рік.

«5-6 років тому в Україні продавалися десь 1,2 тис. тракторів західних брендів на рік. Зараз ця цифра вже перевищила 3 тис. тракторів, а на наступний рік ми прогнозуємо продажі західних тракторів на рівні 4-4,5 тис. од. При цьому наша компанія 8 років тому займала приблизно 3-4% ринку нових тракторів в Україні, в минулому році частка AGCO зросла до 8%, а найближчі роки ми маємо наміри зайняти нішу в 15%», – впевнено заявив Роб Сміт.

Така впевненість - не дивина, адже корпорація завершила реорганізацію своєї дистрибуторської мережі в Україні й адаптувала її до загальноєвропейської стратегії AGCO. Використовуються два ексклюзивні та повнофункціональні канали дистрибуції – один для техніки під маркою Massey Ferguson, інший – для Fendt та Valtra.

Мова йде про повноцінний двоканальний підхід формування дистриб’юторської мережі та об’єднання брендів в разі потреби.

«Ми притримуємося 6 принципів дистрибуції задля розвитку мережі: ексклюзивність, повний асортимент, формування бренду, дилерська активність, близькість до покупця і вектор дистрибуції. Останній принцип – це правила, за якими діють всі наші дистриб’ютори і дилери», – розповів віце-президент AGCO Крістоф Гроблінгхоф. 

Щодо об’єднання брендів, то, за словами пана Крістофа, зараз мова йде про інтеграцію ТМ Challenger у структуру бренду флагманського бренду корпорації – Fendt.

Керівники AGCO повідомили, що у 2019 р. в Україні запланована демонстрація інноваційного комбайна IDEAL, який, за їхніми словами, взагалі «переверне» уявлення сільгоспвиробників про комбайни. Зараз ця машина вже проходить перші випробування у Європі. Але в AGCO основні надії на розвиток продажів у регіоні пов’язують саме з Україною, як одним з найпотужніших світових виробників сільськогосподарської продукції.

Довідка:

Корпорація AGCO зі штаб-кварирою у м. Дулут, Міннесота, США є одним зі світових лідерів з розробки, виробництва та дистрибуції техніки і рішень для сільського господарства. Техніка AGCO продається під основними торговими марками Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® і Valtra® та за підтримки технологій обробки даних Fuse®. Річний оборот компанії у 2017 р. становив $8,3 млрд. При цьому біля 4% цієї суми корпорація витратила на нові розробки. В Україні AGCO представлена з 1997 р.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  AGCO реалізовуватиме в Україні трактори  Valtra

"Бізон-Тех" вийшов на ринок сільськогосподарської техніки як офіційний представник Massey Ferguson

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>