МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Фермерам сходу безкоштовно роздали 150 бджолосімей
2018-07-05

ФАО виділила 150 бджолиних сімей домогосподарствам у Донецькій і Луганській областях. У рамках програми реагування у надзвичайних ситуаціях таку допомогу змогли отримати 50 невеликих фермерських господарств із селищ Волноваського району Донеччини й Станично-Луганського району Луганщини, розташованих в межах восьми кілометрів від лінії зіткнення. Кожна з бджолосімей налічує 35 тис. бджіл. 

Читайте також: Посольство Польщі в Україні запустило новий проект по психологічній реабілітації воїнів АТО

«Ми розглядаємо бджільництво як важливе заняття і частину сільського життя у всьому світі, а також як ключову діяльність, яка приносить дохід. В українських сільських громадах, де можливості заробітку обмежені, маломасштабне бджільництво може в значній мірі сприяти підвищенню стійкості уразливих груп населення», — сказав координатор програм ФАО Андре Арріаза.

Кожному фермеру було надано три сім’ї бджіл і повний необхідний набір інструментів для бджільництва. До набору входять медогонка, димар, захисна форма і маска, фільтри і 5 кг воску. Також для фермерів були проведені спеціалізовані тренінги і надані покрокові посібники по вирощуванню бджіл і збору меду.

«Бджолярі можуть отримати додаткові активи, використовуючи мед і бджолиний віск для виробництва вторинних продуктів. Наша програма спрямована не тільки на навчання по вирощуванню бджіл, але і на пояснення того, що продаж вторинного продукту може принести набагато більший прибуток виробнику, ніж продаж меду як такого», — додав Андре Арріаза.

Як зауважують спеціалісти ФАО, бджільництво не потребує наявності цінних земель. В залежності від типу, вулики можна розміщувати на деревах, у болотистій місцевості чи на плоских дахах будинків. Завдяки цьому бджільництвом можуть займатися дрібні землевласники і люди без земельних ділянок.

РЕКОМЕНДУЄМО: Професія "Бджоляр": на Вінниччині навчають кваліфікованих спеціалістів

Бджолина кооперація: на Тернопільщині створили спілку пасічників

Джерело: http://kurkul.comБудь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>