МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Голландська компанія створюватиме на Тернопільщині додаткові робочі місця
2018-07-06

Вже понад сім років на Тернопільщині працює підприємство з голландськими інвестиціями ТОВ «Нива Біла».

Під час зустрічі з головою правління Західного офісу Європейської бізнес-асоціації Антоном Подільчаком та головою Тернопільської облдержадміністрації Степаном Барною директор підприємства Боон Руперт Вільям Генрі повідомив про наміри компанії розширити свою діяльність.

«Ми задоволені співпрацею з вами, адже ваше підприємство активно наповнює і бюджет Чортківського району, і Тернопільської області, — зазначив Степан Барна під час зустрічі. — Тому ми зацікавлені в реалізації проектів різного характеру у сфері АПК. Тим більше, що тепер можемо говорити не тільки про іноземні інвестиції, а й про залучення державних програм підтримки сільського господарства. В державному бюджеті, як ви знаєте, цього року передбачили понад 6 млрд грн на підтримку сільського господарства».

Водночас, для того, щоб говорити про розширення діяльності та подальшу співпрацю керівництво області пріоритетним вважає не просто роботу потужних сільськогосподарських підприємств, а кількість людей, які залучені до роботи на підприємстві. Адже це додаткові робочі місця і відповідно можливість заробляти людям.

«Саме тому розвиток будь-якого підприємства ми розглядаємо тільки в комплексі, щоб спеціалізуватися не лише на посівах зернових, а й на створенні сільськогосподарських кооперативів, розвитку тваринницьких комплексів, створенні доданої вартості та переробки», — зауважив голова ОДА.

Довідка:

«Нива Біла» спеціалізується на вирощуванні зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. Землі обробляє у трьох населених пунктах — Росохачі, Полівцях та Базарі. У нашому регіоні, за словами представників підприємства, їм працювати цікаво та легко. Тому з огляду на кліматичні умови та на добрий досвід роботи в області вони хочуть розширити свою діяльність та збільшити свої потужності.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські землі під нідерландський бізнес

Голландці прибули в Україну для створення спільних проектів у сфері зеленої енергетики

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>