МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В новій лабораторії НААН створюватимуть сорти ріпаку для виробництва біодизеля
2018-07-09

Днями при Інституті землеробства Національної академії аграрних наук України (НААН) запрацювала нова біотехнологічна лабораторія. Її головною спеціалізацією стане створення нових сортів ріпаку з високим вмістом ерукової кислоти.

Саме такий ріпак слугує сировиною для виробництва біодизеля і тому його вирощування має значний експортний потенціал. Ба більше, американські вчені досліджують можливість використовувати насіння такого ріпаку як сировину для виготовлення авіапального.

За словами президента НААН Ярослава Гадзало, лабораторія буде займатися також селекцією інших сільськогосподарських культур, зокрема, рису та картоплі.

У питанні оснащення лабораторії найкращими взірцями обладнання Інститут землеробства співпрацює з корейською Kreves Development.

За словами Лі Янг Гу, Надзвичайного і повноважного посла Кореї в Україні, який очолював офіційну делегацію країни на відкритті лабораторії, поєднання потенціалу українського агросектору з корейськими високими технологіями може стати початком для втілення ідеї шовкового шляху.

Крім того, за словами Гадзало, співпраця двох держав відбуватиметься також у сфері зрошення, зеленого виробництва та впровадження високих технологій і обладнання у сільське господарство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Alebor Group відкрила нову лабораторію

Український ріпак має попит на ринках ЄС

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>