МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Овочі на дахах бельгійських будинків
2018-07-09

Аби задовольнити попит покупців, які стурбовані свіжістю й екологічністю продуктів, мережа супермаркетів «Делхейз» запустила програму «міська ферма». Так на даху супермаркету в Брюсселі почали вирощувати овочі. 

«Всі овочі й фрукти ми збираємо о 8 ранку, і вже через годину — вони на полицях магазину», — говорить співробітник Марі Дельволкс.

Загальна площа саду на даху — 360 м кв. Він обладнаний сонячними батареями, які забезпечують енергією також і будівлю супермаркету. В теплицях, обладнаних за останнім словом техніки, власники планують вирощувати цілий рік свіжі помідори, салат і суницю. 

Город на даху «Делхейз» в Брюсселі — експериментальний. Якщо інновація окупиться і добре себе зарекомендує, мережа планує відкрити міські ферми на дахах всіх своїх супермаркетів.

В Україні вже працює подібний стартап. Так на даху одеського торгового павільйону “Новий ринок” росте полуниця. Власники ринку збудували теплицю площею 600 м² та обладнали її по всьому периметру датчиками контролю вологості й температури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На східному узбережжі США будують першу вертикальну ферму на сонячній енергії

Джерело: http://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>