МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Університет Сан-Паулу, Бразилія - ТОП - 10 аграрних ВНЗ світу
2016-09-20

USP – Universidade de Sao Paulo є найстарішим університетом в Бразилії і одним з найпрестижніших вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ в Латинській Америці. Кампуси університету розподілені по 7 містах штату Сан-Паулу.  

Щороку університет приймає на бакалаврат більше 11 тисяч нових студентів з приблизно 130 тисяч заявників. На магістерські програми університет залучає студентів не тільки з Бразилії, а також з усієї Латинської Америки та більш ніж 50-ти країн по всьому світу.
Загальна кількість студентів близько 90 тисяч, з них іноземних студентів більше 2 тисяч.

USP має 42 коледжів, 259 програм бакалаврату та 239 магістерських програм  у всіх академічних областях, які захищають 2,300 докторські ступені щороку.Аграрний напрямок в університеті представлений наступними факультетами:
 
  • Ветеринарно-зоотехнічний факультет/Faculdade de Medicina Veterinária e Zootecnia (FMVZ) знаходиться в 2 кампусах (Сан-Паулу та Пірасунунга) - один з найважливіших центрів навчання і наукових досліджень в Латинській Америці і в даний час тридцять шоста краща ветеринарна школа в світі, за даними QS World University Rankings 2015. На території факультету знаходиться ветеринарний навчальний госпіталь, сучасно обладнані лабораторії, дослідні установи обладнанні для тваринництва та дослідження технології кормів.
 
  • Центр ядерної енергії в сільському господарстві/Centro de Energia Nuclear na Agricultura (Cena) в Пірасікабі - є спеціалізованим інститутом  USP, заснованим з  місією поширення науково-технічних знань. Дослідники з CENA ведуть курси і навчання в різних областях досліджень, і багато хто з них, взаємодіє з промисловими підприємствами та експортерами харчових продуктів, включаючи розробку і впровадження передових технологій. Наукові підрозділи центру - агропромислова продуктивність і розвиток продуктів харчування аналітичних методів і екології.
 
  • Вищий аграрний коледж ім. Луіса ді Кейроса/Escola Superior de Agricultura Luiz de Queiroz (Esalq) також в Пірасікабі вважається центром передового досвіду для програм бакалаврату та магістратури в області сільськогосподарських наук. Його наукова спільнота складається з 800 викладачів і співробітників, а також близько 3.400 студентів і аспірантів. Його загальна площа (3,825.4 га) відповідає більш ніж 50% від загальної площі USP. Коледж складається з 12 департаментів і більше ніж  150 лабораторій. У ньому є довідкова бібліотека в області сільськогосподарських наук  Латинської Америки, 4 експериментальні станції , а також підприємство інкубатор.
 
  • Факультет технологій в тваринництві та харчовій промисловості/Faculdade de Zootecnia e Engenharia de Alimentos (FZEA) в місті Пірасунунга є одним з найбільш важливих центрів сільськогосподарських наук в Бразилії, в його активі тропічні пасовища однорічних культур, кілька об'єктів розведення тварин, бойні, холодильні приміщення і молочний завод. FZEA також має сучасні лабораторії, обладнання, технічні засоби, керовані добре кваліфікованими викладачами і техніками, а також сучасної бібліотеки зі спеціалізованими колекціями для того, щоб досягти успіху в своїх послуг.
 
  • Факультет FZEA є висококваліфікованим і з професорів кандидатських розвитку досліджень в декількох областях знань. Студенти та аспіранти мають значну участь в цих науково-дослідних проектів, що дуже важливо для їх академічного розвитку.
Для вступу в бразильські університети, абітурієнтам необхідно скласти вступний, так званий, вестибулярний іспит. Заняття в університеті та іспити, як правило, проводяться португальською, отже, для вступу необхідно надати сертифікат володіння португальською мовою як іноземною.
В університеті Сан Паулу тільки одна з дисциплін пропонується на англійській мові - прикладна механіка підземних вод, яка викладається в Інженерній школі Сан-Карлосу (ЄЕСК).

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>