МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Україні спростили оподаткування для сімейних фермерських господарств
2018-07-11

В Україні прийняли закон, який передбачає спрощення оподаткування для сімейних фермерскьих господарств. За прогнозами експертів Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ), цей закон сприятиме розвитку українських сіл.

У вівторок Верховна Рада України прийняла закон про зміни до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств. 

У повідомленні УКАБ відзначається, що тепер відрахування і податки, які нараховуються від оренди земельних ділянок, будуть сплачуватись саме за місцем їх розташування, а не за місцем розташування юридичних осіб.

“Це суттєво збільшить надходження до місцевих бюджетів, оскільки дуже часто реєстрація підприємств концентрується у великих містах, і місцеві бюджети недоотримують надходження від користування землями. Відновлено справедливість, адже практично всі сплати податків за користування земельними ділянками будуть нараховуватися у відповідні місцеві бюджети за місцем їх розташування. Це буде сприяти розвитку сільських територій: освіти, медицини та розвитку інфраструктури", - говориться в повідомленні УКАБ у Facebook.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Аби люди не покидали села! Стартував грантовий конкурс від МХП "Село: кроки до розвитку"

План державної підтримки фермерів на наступні три роки

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>