МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

26-27 червня відбувся ІІІ Міжнародний форум аграрних інновацій «Нове Зернятко Настасів-2018»
2018-07-11

26-27 червня у селі Настасів Тернопільського району Тернопільської області відбувся ІІІ Міжнародний форум аграрних інновацій «Нове Зернятко Настасів-2018», організований компанією «Агропродсервіс».

У рамках заходу присутні мали можливість оглянути демонстраційні ділянки зернових, зернобобових та технічних культур, насіннєвий та соєвий заводи, яблуневий сад. Крім того, усі охочі мали змогу відвідати тематичні конференції, що проходили у польовому конференц-залі, ознайомитися з продукцією партнерів заходу, виробниками та дистриб’юторами засобів захисту рослин, добрив та насіння, побачити в роботі новинки сільгосптехніки тощо.Аби взяти участь у форумі, до Настасова прибуло чимало поважних гостей не лише з Тернопільської області, а й зі всієї України та навіть з-за кордону. Не оминув своєю увагою Форум і заступник голови міністра аграрної політики та продовольства Віктор Шеремета. Під час свого виступу він наголосив, що такі форуми допомагають сільгоспвиробникам ділитися досвідом, знайомитися із новими технологіями та залучати партнерів.

Загалом цьогоріч ІІІ Міжнародний форум аграрних інновацій «Нове Зернятко» зібрав понад 2500 учасників та 94 компанії зі всієї України, що представляли власну продукції та послуги.

Відгуки учасників ІІІ Міжнародного форуму аграрних інновацій «Нове Зернятко» Настасів-2018.

Василь Романюк, керівник підрозділу відділу продажів по регіонах Львів, Тернопіль, Закарпаття, Івано-Франківськ, Чернівці компанії «Сингента»:

«У Форумі аграрних інновацій ми беремо участь вже втретє, і хочу відзначити, що захід з кожним роком розширюється. На демонстраційних полях «Агропродсервсіу» ми представляємо лінійку наших гібридів кукурудзи, пшениці, озимого ячменю – гібриди Хайвідо, Галатіон, Вутан, озимого ріпаку – гібриди НК Технік, Торес, Гладіус, які подають гарні надії на високі врожаї, адже гарно перезимували, бо мають високу морозо- і засухостійкіть. Окрім цього, на полях, де представлені різні технології вирощування та захисту культур, є і технологія компанії «Сингента» по захисту озимої пшениці».Олександр Покидюк, директор департаменту збуту в Західному регіоні «ВФК»:

«На цьому заході «Волинська Фондова Компанія» представляє ряд техніки, зокрема від нашого польського партнера – корпорації UNIA, який виробляє причіпну техніку. Ми демонструємо розкидач для органічних добрив UNIA TYTAN, передпосівний агрегат UNIA ATLAS та сівалку для висіву різних культур UNIA POLONEZ. Також ми представляємо дві машини від французького виробника Аgrisem: це глибокорозпушувачі AGRISEM CULTIPLOW і дисковий агрегат AGRISEM DISC-O-MULCH, а також продукти наших ще двох партнерів: паливно-мастильні матеріали TOTAL для сільгосптехніки та шпагат і сітка польського виробника BEZALIN».Андрій Сорока, маркетолог компанії ««Агротерра»:

«Сьогодні на стенді ми представляємо новинку від ЛЕМКЕН – посівну комбінацію Lemken Zirkon Solitair Azurit. І хочу зазначити, що сівалка Lemken Azurit була представлена минулого року на виставці в Ганновері, де отримала чимало нагород.

Також демонструємо, новий обприскувач Lemken Primus 35, трактор New Holland Т1052, стерновий культиватор Lemken Kristall.

А завтра в роботі покажемо ще одну нашу новинку: новий чотиривалочний культиватор Lemken Karat 12».

Джерело: http://agroprod.biz/2018/07/05/iii-mizhnarodnyj-forum-ahrarnyh-innovatsij-nove-zernyatko-nastasiv-2018-zibrav-ponad-2500-uchasnykiv-zi-vsijeji-ukrajiny/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>