МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Білоруси створили IT-трактор
2018-07-11

Днями в Білорусі продемонстрували перший в країні IT-трактор Belarus 4522 розробки Мінського тракторного заводу. 

Він коштує €200 тис. і поки що це єдиний "розумний" трактор на території колишнього СРСР. У провідних світових виробників такі вже є, але коштують вони приблизно в 1,5 раза дорожче, ніж білоруська машина.

Тракторист може задати спеціальну програму і трактор, зв’язавшись із супутником, сам почне, наприклад, засівати поле.

На IT-тракторі встановлена система точного землеробства. В кабіні розташований сенсорний екран, на який за допомогою супутникового зв’язку передається розташування трактора. На екран виводиться також карта поля з траєкторію руху.

Машиною можна керувати в автоматичному режимі. Наприклад, в електронну систему підрулення подається сигнал, і колеса повертаються автоматично.«Завдяки оптимізації точного ходу агрегатів посіву та висіву отримується економія насіння і хімікатів, — пояснює Василь Гнедчик, начальник конструкторського бюро МТЗ. — Іще один плюс - виключення незасіяних ділянок поля дозволяє збільшити врожайність».

Також на тракторі стоїть система віддаленого моніторингу з офісу. Менеджер бачить, як тракторист працює, які в машині несправності, коли потрібно проходити технічне обслуговування.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року українська група компаній АІС уклала угоду про співпрацю компанія уклала з Мінським тракторним заводом.

РЕКОМЕНДУЄМО: Патрульний трактор - нова професія Valtra Т

Джерело: http://agroday.com.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>