МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

«Агросем» стала офіційним дилером насіння ріпаку Pioneer
2018-07-11

Компанія «Агросем» продовжує розширювати свій асортимент насіння. Днями в прес-службі компанії повідомили, що «Агросем» стала офіційним дилером насіння ріпаку Pioneer.

«Відтепер аграрії можуть придбати у нас гібриди озимого ріпаку (високорослі гібриди, гібриди MAXIMUS, гібриди Clearfield) світового бренду Pioneer®, що входить до портфоліо Corteva Agriscience™, Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont», — повідомили в «Агросем».

Нагадаємо, перші гібриди ріпаку бренду Pioneer® з’явились в Україні в 2014 році. А вже 2016 р. приблизно кожен четвертий гектар, відведений під гібридний ріпак, українські аграрії засівали насінням бренду Pioneer®. І ці показники продовжують зростати.

«Ріпак Pioneer® відзначається посухостійкістю та навіть за типових умов вирощування дає високі показники врожайності. За відгуками фермерів всі гібриди ріпаку Pioneer® мають конкурентні переваги по рівномірності достигання, заповненості стручків та інтенсивності гілкування», — відзначили в компанії

Довідка:

Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont™ (NYSE: DWDP), має стати публічною незалежною компанією, коли попередньо оголошений процес роз'єднання завершиться до червня 2019 року. Підрозділ поєднує в собі сильні сторони DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection та Dow AgroSciences. Corteva Agriscience™ забезпечує виробників в усьому світі найповнішим портфелем у галузі, в тому числі деякі з найвідоміших брендів у сільському господарстві: Pioneer®, Encirca®, нещодавно представлений Brevant™ Seeds, а також відзначені нагородами продукти захисту рослин, одночасно представляючи ринку нові продукти надійного портфоліо.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Агросем" стала першою компанією, яка отримала кваліфікацію FarmSight від John Deere

"Агросем" відкриває двері молодим спеціалістам

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>