МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Першу в Україні агрошколу відкриють на Сумщині
2018-07-15

В селі Хоружівка, що в Недригайлівському районі Сумської області, хочуть відкрити першу в Україні «Агрошколу». Таку пропозицію подала обласна служба зайнятості. 

Цей проект вже підтримала Державна служба зайнятості, яка й фінансуватиме агрошколу. Передбачається, що навчатимуться там не лише жителі Сумської області, а й усі охочі з різних регіонів України.

«Наші безробітні матимуть змогу набути навички бджоляра, садовода, ми навчимо їх вирощувати полуниці, малину, інші ягоди та фрукти. Досить їздити за кордон. Ми самі спроможні налагодити ефективне вирощування плодів та ягід, на які чекає наш споживач. Кліматичні умови Сумщини дозволяють вирощувати ранні та пізні сорти плодів та ягід. А в перспективі вирощуватимемо елітні саджанці на продаж, всіляко заохочуючи людей до заняття власним бізнесом», — говорить директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

Обласна служба зайнятості опікуватиметься навчальним процесом, матеріально-технічною базою, умовами проживання майбутніх слухачів з-поміж безробітних.

«Не секрет, що багато наших земляків їздять за кордон вирощувати саме ті сорти плодоягідних культур, які прекрасно культивуються на Сумщині. З допомогою служби зайнятості тепер є можливість на рівних конкурувати з тими ж, скажімо, поляками. А влада допоможе знайти ринки збуту. Місцевий орендодавець подбав про приміщення для майбутньої «Агрошколи» у Хоружівці, де є чудовий сад, пасіка, їдальня, квартири для проживання слухачів», — розповідає заступник голови Недригайлівської РДА Ігор Борисовський.

Для тих, хто захоче опанувати фах бджоляра, у користування нададуть сучасну лабораторію.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Професія "Бджоляр": На Вінниччині навчають кваліфікованих спеціалістів

Український аграрний ліцей запускає новий освітній проект

AgriLab і НУБіП навчатимуть спеціалістів із точного землеробства

Джерело: http://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>