МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Молодіжний аграрний саміт Youth Ag-Summit 2017
2016-09-28

Станьте частиною змін у світі!

Кожного дня населення Землі зростає на 233 000 людей. Додайте до цього нестачу води та орних земель, збільшення сільськогосподарських шкідників, бурьянів та хвороб - і ми отримаємо ситуацію яка склалася на сьогоднішній день - глобальне забезпечення продовольством знаходиться під неймовірним пресингом. Саме тому світ потребує молодих лідерів здатних на стратегічне мислення, довгостроковий і творчий підхід в вирішенні зростаючої глобальної проблеми в безпечній та поживній їжі.
Молодіжний аграрний саміт ставить за мету надихнути активну та небайдужу молодь  зі всього світу до розробки рішень, які дозволять наступному поколінню виробників продуктів харчування здолати глобальні аграрні проблеми.

Молодіжний аграрний саміт Youth Ag-Summit 2017 відбудеться з 9 по 13 жовтня 2017 року у Брюсселі, Бельгія. Організаторами даної події стануть: компанія Bayer, спільно з асоціацією Groene Kring та Федерацією молодих фермерів.

YouthAg-Summit - є глобальною молодіжною конференцією, націленою надихнути і об’єднати наступне покоління молодих лідерів аграрного сектора і суміжних галузей. 

Якщо вам від 18 до 25 років і ви не байдужі до майбутнього нашої планети, то станьте частиною змін у світі!

Щоб подати заявку, необхідно представити своє еcе, з викладенням розуміння можливих рішень для сільського господарства, соціальних та екологічних проблем. Ключовими критеріями відбору для участі в саміті є здатність продемонструвати оригінальні ідеї і щире прагнення зробити свій внесок у формування майбутнього. Заявки-есе приймаються он-лайн до 13 січня 2017 року. Дізнатися більше про процес подачі заявок та саміт можна на сайті www.youthagsummit.com.

100 молодих лідерів  зі всього світу віком від 18 до 25 років зустрінуться на саміті з тим, щоб обмінятися думками і створити відкритий діалог з одного з найскладніших питань у світі: як нагодувати голодну планету? 

Більш детальну інформацію про саміт можна знайти на сайті www.youthagsummit.com.


 
Джерело: http://www.youthagsummit.com/home/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>