МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Україні презентували онайн-платформу для торгівлі сільгоспродукцією
2018-07-15

12 липня в Києві фірма «Трейдоматік» представила однойменний програмний продукт.

«Трейдоматік» - це платформа, яка оцифровує фізичний процес торгівлі сільгосппродукцією. Якщо коротко, то вона являє собою торговий чат, де ті, хто пропонують товарну партію сільгосппродукції можуть спілкуватися з тими, хто хоче її купити. 

Під час презентації платформи генеральний директор фірми «Трейдоматік» Денис Балон розповів, що від цілої низки подібних продуктів – торгово-інформаційних систем, що працюють як за кордоном, так і в Україні, платформа Tradomatic має низку принципових відмінностей. Одна з них полягає в унікальному комплексі – системі перевірки користувача за допомогою інформації від третіх осіб, чи не є користувач фірмою-одноденкою і чи має він повноваження від своєї компанії вести продажі чи закупівлі.

Процес реєстрації користувача та пропозиції передбачає внесення всіх параметрів, необхідних для того, щоб угода мала юридичну силу, достатню, щоб виступати аргументом в арбітражі будь-якої країни. Платформа містить стандартний контракт. Все це забезпечила співпраця з провідними вітчизняними юристами в галузі сільського господарства.

Розробник, який пропрацював у сфері ІТ 20 років, запевнив, що платформа унеможливлює зміни контрактів постфактум і не дає можливостей для відмовок на кшталт «А це я на електронний лист відповів» чи «Це моя дитина кнопку натиснула». Також розробники пообіцяли, що найближчими днями на платформі буде впроваджена така система захисту, як у соцмережах чи месенджерах, яка повністю унеможливлює розшифрування сторонніми особами зашифрованої конфіденційної інформації. Таким чином, інформацію про контракт не буде доступна нікому, крім його сторін.

Як розповів Денис Балон, фахівці з маркетингу фірми працюють над тим, щоб до кінця року сільгоспвиробники, що обробляють не менше 5000 га, стали активними користувачами платформи. Поки що вона безкоштовна, але коли буде повністю готова, передплата на неї коштуватиме $25 на місяць, а комісійні за укладення контракту – 50 центів з тонни на умовах FOB і 15 з контракту на умовах СРТ.

Виступаючи на презентації платформи, генеральний директор ІМК Алекс Ліссітса відзначив, що зараз зерновій торгівлі потрібні нові рішення – оперативні, які б давали змогу укладати угоди за секунди, з залученням мінімальної кількості людей.

РЕКОМЕНДУЄМО: З'явився інноваційний додаток для контролю якості продукції

Найбільший мобільний оператор України запустив мобільний додаток для фкрмерів

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>