МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Кар'єра в МХП стала ще доступнішою! Агрохолдинг запустив повнофункціональний сайт «МХП СТАРТ»
2018-07-16

Відтепер вся інформація про програму агроіндустріального холдингу «МХП СТАРТ» для початку кар’єри молодих спеціалістів та студентів ВНЗ стала доступною в режимі онлайн. МХП запустили новий повнофункціональний сайт mhpstart.com, який вже з’явився у загальному доступі.

«МХП СТАРТ» — програма кар'єрного розвитку агроіндустріального холдингу МХП, яка призначена для студентів 1-3, 4-6 курсів та випускників вищих навчальних закладів. Основна мета її створення — показати майбутнім фахівцям агросектору, що професії, які вони обрали за покликом серця, — цікаві, перспективні та популярні серед провідних агрокомпаній України та світу.

Сайт «МХП СТАРТ» було розроблено креативною командою Grape (motion-відео проекту). На ресурсі зібрані основні відомості про компанію, принципи її роботи та цінності холдингу, детально розписані умови участі в програмі «МХП СТАРТ», інтегрована зручна карта пошуку вакансій у різних куточках України.

Кожен відвідувач сайту, котрий зацікавився умовами, які пропонує холдинг, і бажає пройти практику, стажування, відвідати лекції, майстер-класи від експертів МХП або замовити екскурсії на підприємства чи розпочати роботу в МХП, може оформити online-заявку і значно скоротити шлях до омріяної роботи. 

На цій платформі будуть анонсуватися нові програми для молодих спеціалістів без досвіду роботи, з’являтимуться гарячі вакансії на підприємствах холдингу та розміщуватимуться останні зміни програми.Сьогодні команда МХП об’єднує понад 28 тис. фахівців різних спеціальностей і категорій по всій Україні. Робота в провідному українському агроіндустріальному холдингу — це не лише європейські умови праці, стабільне майбутнє та висока заробітна плата, а й широкі можливості горизонтального та вертикального кар’єрного зростання. Першим кроком до цього є участь у програмі «МХП СТАРТ», яка дає поштовх до перспективного майбутнього і освоєння нових компетенцій на базі сучасних потужностей інноваційного агрохолдингу. Унікальна система наставництва, можливість швидко адаптуватися та дізнатися всі нюанси обраної професії — саме те, що необхідно молодому спеціалісту на шляху до трансформації теоретичних знань у практичні навики.

Агросектор — це галузь, яка стрімко розвивається і знаходиться в авангарді освоєння передових технологій та інноваційних рішень. «МХП СТАРТ» — чудова нагода реалізувати свій потенціал та розпочати кар'єру в МХП. У 2017 році в компанії було 309 стажерів, з них працевлаштувалися 230 осіб. За даними за період з 1 січня 2018 року до сьогодні, у холдингу працевлаштовано більше 100 молодих фахівців. Тож, отримати перспективну роботу в команді лідера вітчизняного АПК — цілком реально.

Щоб стати учасником програми «МХП СТАРТ», залиште заявку на сайті mhpstart.com або звертайтесь до менеджера програми за тел.: +380 (50) 448 79 25 чи надсилайте листи на e–mail student@mhp.com.ua.

Контактна інформація
Катерина Корченко, Київ: +38 044 207 99 94
Керівник напряму HR-бренд МХП k.korchenko@mhp.com.ua

Наталія Кірсанова, Київ: +38 050 332 72 34
Керівник групи по роботі з клієнтами nataliya.kirsanova@pleon.ua

Нагадаємо, що в червні цього року завершився конкурс агростартапів від МХП і Radar Tech - MHP accelerator. Перемогу отримали  Peoplemeter, які створили гнучкий, універсальний "смарт-килимок" для магазинів.

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>