МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Україні нікому збирати шипшину
2018-07-17

У 2017 році закупівельні ціни на зібрану шипшину в Україні досягали 45 грн/кг, хоча раніше не перевищували позначку в $1.

Про це повідомив Павло Тулба, директор Першого інвестиційного кооперативу «Горіх Причорномор'я».

Попри підвищення ціни, обсяги шипшини не ростуть, оскільки збирати дикороси нікому. Промислові плантації шипшини в Україні можуть сумарно досягти 180 га в 2018 році.

Павло Тулба став першим товарним виробником шипшини, диверсифікувавши ризики вирощування волоського горіха.

«Якщо в 2012 році горіх волоський очищений коштував 12 $/кг, то сьогодні 5 $/кг. Наш актив втратив вартість, стало питання про диверсифікацію. У господарстві успішно апробували два варіанти: горіх плюс фундук, горіх плюс шипшина. Шипшина — наше відкриття. У нас була земля непридатна для сільськогосподарського виробництва. Зробили рекультивацію, посадили шипшину, і дуже задоволені результатом. Пропозиції шипшини фактично немає, а попит на неї величезний», — розповів Павло Тулба.

За його словами. «Горіх Причорномор'я» планує наростити посадки шипшини до 180 га.

«У нас 150 га саду в Одеській області. Перші насадження шипшини складають 10 гектар, їм уже 4 роки, вони дають урожай. Цієї осені плануємо закласти ще 170 гектар шипшини. Ми будемо переробляти шипшину й окремо продавати шкірку, окремо — насіння. Це дає хорошу додану вартість. Орієнтувалися на експорт, одне з перешкод — шипшина в Україні не належить до сільськогосподарських культур. Працюємо з Мінагрополітики, щоб виправити ситуацію», — повідомив Павло Тулба.

РЕКОМЕНДУЄМО: На Миколаївщині вирощують інжир

Затверджено основні принципи та вимоги до органічного виробництва

Джерело: http://agravery.com


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>