МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

T.B. Fruit запускає виробництво концентрованого соку з бузини
2018-07-17

Компанія T.B. Fruit запускає в промислове виробництво дикорослу ягоду бузину, з якої планує робити концентрати. 

Про це повідомив заступник директора департаменту продажів групи T.B. Fruit Олександр Кудін під час конференції «Плодівництво: плоди, ягоди, фрукти. Сучасні тренди».

Поки що це буде обмежений і лімітований продукт, виготовлений на замовлення.

Олександр Кудін розповів, що бузину можна віднести до органічних продуктів, але в той же час констатував деякі труднощі з сертифікацією продукту.

Цього року група T.B. Fruit планує виготовити близько 20 тонн концентрованого соку з бузини, який використовується як барвник для інших соків, наприклад, смородинового.

«Якщо у смородинового соку не вистачатиме кольору, то можна буде фарбувати концентратом бузини, що зробить його більш цікавим для споживача», - пояснює Олександр Кудін.

Довідка: 

T.B. Fruit - вертикально інтегрована міжнародна група компаній із замкнутим циклом виробництва. Має 4 тис. га сільгоспугідь, 7 заводів з виробництва концентрованих соків і соків прямого віджиму, фруктових пюре і заморожених фруктів і овочів в Україні, Польщі, Молдові, а також транспортно-логістичний і інжиніринговий бізнес. Є лідером українського ринку концентрованих соків. Загальна потужність переробних заводів становить 1,2 млн тонн концентрованого соку в рік.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Гадз" візьметься за виробництво дитячого харчування

Українські виробники соків шукають покупців серед європейців

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>