МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Мексиканці винайшли натуральний "гострий" пестицид
2018-07-18

Нова мексиканська компанія Applied Biotech розробила натуральний пестицид з молекул гострого перцю чилі. Саме ці молекули надають перцю гостроти. 

Нова технологія розробки капсаіціноїдів була створена мексиканським винахідником Алехандро Торресом. Дослідник випадково виявив унікальне застосування молекул гарячого перцю під час роботи над своєю докторською дисертацією.

«Вже було пізно, і я весь день працював над експериментами для моєї дисертації. Я збирався і потер очі. Проаналізувавши реакцію на наступний день, я зрозумів, що створив ті ж молекули, які викликали схоже пекуче відчуття на зразок перцю чилі », - зазначив пан Торрес. 

Згодом пан Торрес і його команда дослідників виявили, що, подібно до людей, багато тварин, комахи, гриби й навіть бактерії не можуть переносити велику кількість молекул капсаіціноїдів, які надають перцям пекуче відчуття. Вчені зареєстрували стартап Applied Biotech і вже спільно з HighTechXL приступили до виробництва капсаіціноїдів. 

Алехандро Торрес сподівається, що його натуральний пестицид замінить типові та потенційно небезпечні хімічні пестициди, які використовуються в більшості сільськогосподарських організацій. 

«Для приготування одного кілограма нашого продукту необхідно п'ять тонн перцю Джалапено, що становить близько 30 футбольних полів. Обсяг досить великий. Вирощування такої кількості перцю є нераціональним, краще відвести ці сільгоспземлі для вирощування овочів, наприклад, помідорів, кукурудзи, бобових. Особливо це актуально в зв'язку з дедалі більшим числом людей у ​​всьому світі», - заявив пан Торрес. 

Тому, замість використання величезних просторів землі для вирощування чилі перцю, Applied Biotech використовує технологію біореактора для розробки молекули гострого перцю. Таким чином зберігається природний баланс ґрунту. Менше хімічних пестицидів використовується для боротьби зі шкідниками.

«Можна оптимізувати не тільки сільськогосподарські угіддя, а й використовувати меншу кількість хімічних речовин. У процесі створення капсаіціноїдів також залишається досить незначна кількість відходів, тому що ми можемо повторно використовувати багато інгредієнтів для виробництва », - повідомив Алехандро Торрес.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Вчені винайшли ефективний препарат для боротьби з пестицидами

Абсолютно екологічно: Українці створили аграрну біоплівку, яка розкладаєтться за 6 місяців

За матеріалами: http://agrotehnology.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>