МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Каліфорнійський університет в Дейвісі - ТОП - 10 найкращих міжнародних аграрних ВНЗ
2016-10-06

Фактично Каліфорнійський університет в Дейвісі був відкритий на початку 20-го століття, а формально тільки в 1959 році. Це один з вузів в системі Каліфорнійських університетів - плеяди найбільших публічних вищих навчальних закладів США. Особливо примітним є той факт, що спочатку Дейвіс був створений в якості ферми для відкритого раніше Каліфорнійського університету в Берклі.

 Сьогодні університет в Дейвісі славиться своїми видатними програмами в біологічних і сільськогосподарських науках. Крім того, програми в галузі машинобудування, соціальних, фізичних наук, математики та мистецтва і гуманітарних наук, також популярні і дуже престижні.

Згідно з Рейтингом  найкращих університетів світу/QS World University Rankings  Каліфорнійський університет в Дейвісі займає загалом  85-е місце в світі та перше місце (!) в світі у ветеринарних науках.

Університет надає своїм студентам широкі можливості для ведення науково-дослідної діяльності. У Дейвісі знаходиться провідний американський центр дослідження ветеринарної медицини.

В даний час в університеті навчається близько 35 тисяч студентів, з яких більше 5 тисяч іноземні студенти.Університет Дейвіса займає перше місце серед найзеленіших університетів США.

Сам кампус знаходиться  на території в 5500 гектарів, на яких розміщується велика кількість експериментальних сільськогосподарських ділянок, дендрарій на 40 гектарах закладений ще в 1936 році і який нараховує більше 20 тисяч рослин, ботанічний зимовий сад, музеї ентомології, живої природи та біології риб, музей мистецтв та дизайну та інші.


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>