МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Найбільші агрохолдинги за розміром зембанку
2018-07-19

Антимонопольний комітет України назвав найбільші агрохолдинги за розмірами земельного банку за 2017 рік.

За даними АМКУ, найбільша частка українських земель – 654 тис. га, належить агрохолдингу UkrLandFarming, який посідає перше місце у ТОП-3 за розмірами українських земель. 

Група Ukrlandfarming є найпотужнішим в Україні вертикально інтегрованим аграрним холдингом, який керує найбільшим у країні та восьмим у світі банком родючого чорнозему.

У всіх видах бізнесу, за винятком виробництва цукру, Група посідає перше місце на українському ринку. 2012 року вона займала другу позицію у виробництві цукру в Україні.

Група представлена у 22 із 24 регіонів України та в Автономній Республіці Крим і є найбільшим сільськогосподарським підприємством в Україні. До її складу входить найпотужніший у Євразії яєчний холдинг AVANGARDCO IPL, який успішно провів ІРО на Лондонській фондовій біржі 2010 року.

Олег Бахматюк, який обіймає посаду генерального директора компанії, володіє 95% акцій Ukrlandfarming PLC, 5% належить Cargill.

Другу сходинку займає Kernel – 603 тис. га

«Кернел» - найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії, заснованої в 1995 р, припадає близько 8% світового виробництва соняшникової олії. Свою продукцію «Кернел» поставляє більш ніж в 60 країн світу. 

Торгові марки: «Щедрий Дар», «Стожар», «Чумак Золота», «Чумак Домашня» і «Любонька».

3-тє місце посідає «Агропросперіс» (NCH), в якого 430 тис. га.

«Агропросперіс» - найбільший виробник і експортер сільськогосподарських культур Чорноморського регіону. Агрохолдинг фінансує та поставляє на експорт понад 2 млн тонн зерна щорічно.

Група компаній «Агропросперіс» працює в Україні з 2006 року. Основним інвестором Групи є NCH Capital (США) - компанія, яка управляє активами загальною вартістю $3,5 млрд через різні інвестиційні фонди по всьому світу.

В компанії працює біля 7 тис. чоловік.

РЕКОМЕНДУЄМО: Скільки готові платити агрохолдинги кваліфікованим спеціалістам

Найбільші виробники лохини в Україні створили коаліцію

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>