МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Світова онлайн-платформа для торгівлі органічною продукцією відтепер і в Україні
2018-07-20

Днями прес-служба AGROPORT UKRAINE повідомила, що в Україні запустили онлайн-платформу для торгівлі органікою. Цікаво, що тут виробники та покупці органічної продукції зможуть здійснювати прямі угоди не лише в межах країни, а й співпрацювати з колегами зі всього світу.

Як зазначається, цей маркетплейс полегшує пошук контактів з європейськими покупцями, а в майбутньому розробники обіцяють скасувати навіть мовні бар’єри.

«Виробники бажають продавати всю свою продукцію дорого, а покупці шукають надійних постачальників з якісним товаром та найменшою ціною. Скористатися додатком Agroportex.bio зможуть тільки кінцеві виробники із підтвердженою сертифікатом продукцією. Система миттєво сповіщатиме їх про запити на продукцію, що зазначена у сертифікаті. Розробники вже працюють над другою версією, що автоматично перекладатиме пропозиції та запити на мову користувача», — йдеться у повідомленні.

На сьогодні цей інструмент вже пройшов тестування на реальних покупцях, а 16 липня перша версія додатку з’явилася в маркетах для мобільних пристроїв.

«На другий рік проведення міжнародного форуму з підтримки фермерства AGROPORT UKRAINE ми виявили потребу в інструменті якісної комунікації між виробником та покупцем, що допоміг би збувати продукції на європейських ринках та будувати прямі відносини між сторонами», — роз’яснює генеральний менеджер AGROPORT UKRAINE ДмитроТитаренко.В додатку Agroportex.Bio зареєстровано понад 400 операторів, що мають бажання використовувати інструмент, серед яких майже 1000 найменувань товарів. Загалом все це більш ніж 2000 потенційних пропозицій.

«Завантажити додаток можуть всі охочі, але продавати, купувати та мати доступ до ринку цін та пропозицій будуть тільки сертифіковані виробники та покупці, що пройдуть верифікацію. Як відзначають організатори, перші три місяці користування Agroportex.bio буде безкоштовним», — кажуть розробники.

Довідка:

AGROPORT UKRAINE — це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. З 2018 року Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі й аеродромні перони аеропортів Львова, Херсона та Харкова.


Звертаємо вашу увагу, що наступний АГРОПОРТ Південь Херсон 2018 відбудеться в Херсоні 26–28 липня і буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів. 

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: В Україні презентували онлайн-платформу для торгівлі сільгоспродукцією

Кар'єра в МХП стала ще доступнішою! Агрохолдинг запустив повнофункціональний сайт "МХП Старт"

Органіка великих масштабів: 5 агрохолдингів, які успішно займаються органічним виробництвом в Україні

За матеріалами: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>