МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Українські фахівці фітосанітарного напрямку отримали нові знання від іноземних колег
2018-07-21

З 16 по 20 липня 2018 р. в Херсоні пройшли навчальні заходи для інспекторів територіальних органів Держпродспоживслужби. Навчання було організовано в рамках Проекту Twinning «Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин та здоров'я рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб».

Метою навчальної програми було надання інспекторам знань з таких питань:
  • методологія моніторингу шкідників, хвороб та бур’янів;
  • деякі аспекти успішного та сталого використання ЗЗР;
  • мінімізація ризику використання ЗЗР;
  • нові концепції та цілі інтегрованого захисту рослин;
  • системи раннього попередження та економічного порогу шкідливості для ЗЗР.

Навчання для українських спеціалістів проводили закордонні фахівці. Зокрема, начальник відділу інтегрованого захисту рослин від шкідників Державної служби захисту рослин Латвії Анітра Лестланде, старший спеціаліст служби захисту рослин Сільськогосподарської палати Шлезвіг-Гольштейну (Німеччина) Хайке Ніт та начальник Лабораторії захисту рослин Інституту рослинництва Литовського науково-дослідного центру сільського та лісового господарства Алма Валіушкайте.

Програмою заходу було передбачено відвідування учасниками Проекту Twinning Інституту рису НААН України для ознайомлення з діяльністю наукової установи та лабораторії захисту рослин, а також набуття практичних навичок з проведення моніторингу щодо виявлення шкідливих організмів у посівах рису.

Окрім цього, представники Держпродспоживслужб Херсонської, Миколаївської, Одеської, Запорізької, Харківської, Донецької, Луганської та Кіровоградської областей отримали нові знання з методології визначення шкідників та хвороб плодово-ягідних культур та картоплі.

Нагадаємо, що 16 липня стартував прийом заявок на IV Всеукраїнський конкурс «Краща аграрна практика 2018», переможець якого отримає в подарунок планшет Apple.

Джерело: http://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>