МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

DowDuPont анонсував появу в Україні нового бренду
2018-07-21

Днями сільськогосподарський підрозділ DowDuPont анонсував вихід глобального бренду Brevant на український ринок. У прес-релізі Corteva Agriscience йдеться, що Brevant приєднається до Pioneer у складі портфоліо компанії як преміальний насіннєвий бренд. 

Зі слів керівника бізнесу Corteva Agriscience в Україні Сергія Харіна, Brevant та Pioneer служитимуть основою для насіннєвого бізнесу компанії.

«Ці бренди відрізнятимуться в різних аспектах, включаючи портфоліо продуктів, команду відділу продажів та унікальні рішення для дистриб'юторів. Ми впевнені, що такий підхід в найближчі роки забезпечить стабільне зростання нашої присутності на українському насіннєвому ринку», — пояснив Сергій Харін.

За даними компанії, на початку 2018 року насіннєвий бренд Brevant було представлено фермерам Латинської Америки, Канади та окремих країн Європи. В Україні насіннєві продукти Brevant будуть доступні в низці культур, включаючи кукурудзу, соняшник, а також озимий ріпак.

DuPont Pioneer та Dow AgroSciences продовжуватимуть виконувати програму, продуктові та сервісні зобов'язання для наявних замовлень з насіння. У разі виникнення додаткових питань замовникам і дистриб'юторам потрібно звертатись до представників компанії в регіоні або менеджерів по роботі за клієнтами.

У повідомленні компанії зазначається, що Brevant замінить Dow Seeds і матиме посилене портфоліо задля обслуговування сільгоспвиробників. Новий мультибрендовий підхід дозволить Corteva Agriscience значно розширити доступ до інноваційної генетики та насіннєвих технологій.

«З новим сміливим планом впровадження мультибрендової стратегії, Corteva Agriscience забезпечить клієнтам ширший доступ до інноваційної гермплазми та провідних рішень світового класу. Ми прагнемо поєднати видатні результати здобутку Dow та DuPont і ще краще обслуговувати наших клієнтів за допомогою диференційованого та посиленого продуктового портфоліо», — прокоментував Ет'єнн Буке, Заступник директора з маркетингу у регіоні Європа, Близький Схід та Африка Corteva Agriscience.

Довідка:

Corteva Agriscience, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont (NYSE: DWDP), має стати публічною незалежною компанією, коли попередньо оголошений процес роз’єднання завершиться до червня 2019 року. Підрозділ поєднує в собі сильні сторони DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection та Dow AgroSciences. Corteva Agriscience забезпечує виробників в усьому світі найповнішим портфелем у галузі, в тому числі деякі з найвідоміших брендів у сільському господарстві: Pioneer, Encirca, нещодавно представлений Brevant Seeds, а також відзначені нагородами продукти захисту рослин, одночасно представляючи ринку нові продукти надійного портфоліо.


ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Corteva Agriscience побудує на Полтавщині дорогу загального користування 

"Агросем" стала офіційним дилером насіння ріпаку Pioneer

Джерело: http://landlord.ua


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>