МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Університет Вагенінген , Нідерланди - ТОП - 10 найкращих міжнародних аграрних ВНЗ
2016-11-01

Університет Вагенінген , Нідерланди (Wageningen University) вже протягом 10 років займає перше місце в рейтингу університетів Голландії та входить до списоку 100 кращих університетів світу.
Згідно з рейтингом QS  World University Rankings - це найкращий університет в Нідерландах і № 1 у всьому світі, в сільському і лісовому господарстві в 2016 році.

Вже майже  століття цей вищий навчальний заклад залишається найважливішим освітнім і науково-дослідним центром в сферах рослинництва і тваринництва, наук про навколишнє середовище, технічних і соціально-економічних наук.

Місія Університету Вагенінген - дослідити можливості природи для поліпшення якості життя.

6 500 викладачів і 10 000 студентів з більш ніж 100 країн світу ведуть розробки по організації виробництва продуктів і створення здорового харчування і оточуючого середовища.
Перевага Університету Вагенінген  в можливості об'єднувати ресурси спеціальних дослідницьких інститутів, Університету Вагенінген і Університету прикладних наук Ларенстайн. Це об'єднання досвіду призводить до наукових проривів, які тут же застосовуються на практиці і використовуються в процесі навчання.

 ВНЗ такого рівня має високу якість навчання і міжнародне визнання. Професори та студенти університету нагороджені такими престижними нагородами як відзнака за найкращі дослідження, гранти за кращі академічні дослідження.

Новий і ультрасучасний кампус університету вражає новітніми технологіями, які  використовуються студентами на практичних заняттях і для досліджень. 

Джерело: http://www.wur.nl/en/wageningen-university.htm

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>