МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Найбільше поле солодкого перцю в Україні
2018-08-17

На Херсонщині виростили найбільшу в Україні плантацію солодкого перцю. Площа поля – 79 га. На полі нараховують більш як 5 млн рослин. 

Стільки перцю на одному лану в Україні ще ніхто не вирощував, тож не дивно, що таке досягнення вже визнали унікальним у Національному реєстрі рекордів України. 

Аби переміряти плантацію такого масштабу, експерти відмовилися від традиційного способу вимірювання і скористалися спеціальним додатком на телефоні.Перець у великих масштабах вирощують разом два фермерських господарства Бериславського району Херсонщини.

Херсонське поле унікальне не лише своїми масштабами, а й тим, що в одному місці вмістилися 112 гібридів солодкого перцю. Таким чином на господарстві вивчають, які з них найкраще приживуться у спекотному херсонському кліматі. Паприку отримують з голландського, чеського та італійського насіння, яке на сонячному півдні України дає кращий результат, ніж у Європі. 

"Саме солодкий перець з Херсонщини на 80% заполонив українські ринки, а ще експортується за кордон. Після анексії Криму місцеві фермери змогли переорієнтувати канали збуту на Європу", — констатують експерти овочевого ринку.

Зараз із лану перець продають по 3 грн за кілограм.

РЕКОМЕНДУЄМО: Американці винайшли натуральний "гострий" пестицид

Джерело: http://agronews.ua
 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>