МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

AgriLab запустили виробництво обладнання для аналізу ґрунту під власною торговою маркою
2018-08-21

Агроконсалтингова компанія AgriLab, що надає послуги з агрохімсервісу та точного землеробства, створила власну торгову марку обладнання для автоматизованого відбору проб ґрунту для агрохімічного аналізу. Ці пробовідбірники стали якісною альтернативою дорогому іноземному обладнанню, яке домінувало на українських полях раніше. Вітчизняне обладнання більш пристосоване до особливостей ґрунтових і польових умов України та має доступний і швидкий сервіс.

Автоматизовані пробовідбірники з GPS прив’язкою точок відбору проб необхідні для агрохімічного обстеження ґрунтів за сучасними критеріями й, зокрема, для впровадження технологій точного землеробства.

Значною перевагою вітчизняних пробовідбірників є адаптованість під різні ґрунти, автоматизованість, дотримання заданої глибини і якості відбору, швидкість відбору буром навіть на твердих чи сухих ґрунтах, а також можливість відбирати проби взимку. Використання обладнання, виготовленого в Україні, зробить послуги дослідження ґрунтів, зокрема для потреб точного землеробства – доступнішими.

«Пробовідбірники від AgriLab вже використовує ряд агрохолдингів, а також компанії, що надають послуги з обстеження ґрунтів, - зауважив Ярослав Бойко, СЕО AgriLab. Сьогодні тільки компанія AgriLab автоматизованими пробовідбірниками власного виробництва відібрала близько 100 000 зразків за різними технологіями, що дозволило зацифрувати розподіл різних властивостей ґрунтів на площі понад 800 тис.га. Правильний і точний відбір проб ґрунту – перший крок до цифрового землеробства і практичної реалізації елементів точного землеробства. Ба більше, такий підхід дозволяє точно відстежувати динаміку зміни родючості ґрунтів від впливу технологій, контролювати якість ґрунтів і уникнути погіршення їх властивостей».

Довідка:
AgriLab – агроконсалтингова компанія, яка створює комплексні рішення для підвищення ефективності агробізнесу та входить у ТОП-20 найінноваційніших компаній України згідно з рейтингом Forbes. Компанія проводить лабораторні дослідження, впроваджує технології точного землеробства, а також розвиває агроосвітні проекти.


Нагадаємо, що наразі триває прийом заявок на участь у IV Всеукраїнському конкурсі «Краща аграрна практика 2018», генеральним спонсором якого виступає компанія AgriLab. 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>