МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Сільськогосподарська практика в Данії
2016-12-21

Сьогодні для студентів стажування в Данії - це відмінний досвід отримати певні навички в роботі, а також на практиці закріпити вже отримані знання. Пройти стажування за кордоном абсолютно не складно. Адже ви потрапляєте в руки фахівців і справжніх професіоналів, які не тільки нададуть вам необхідну підтримку, а й візьмуть весь процес під свій контроль.

Що являє собою скотарство в Данії?
Данські тваринницькі ферми по праву визнані серед кращих в світі в сенсі ставлення до навколишнього середовища та екології. У той же час високотехнологічне обладнання ферм та високий професійний менеджмент разом із законодавчою базою, сприяють високому рівню захисту тварин не тільки в плані їх здоров'я, а й етичного ставлення до тварин під час їх утримання. Високий рівень умов праці в тваринництві, ставлення до тварин та екології мають велике значення для розвитку всього Датського товариства. Це поняття є як у простого датського фермера, так і у члена Уряду і навіть члена королівської сім'ї. До речі, молодший син Королеви, принц Иохим, є агрономом за освітою і пропагує Датську модель господарювання в усьому світі.Розміщення студентів на фермерських господарствах
Приїжджаючи на стажування, кожен студент буде розміщений на території фермерського господарства. У більшості випадків це прекрасні номери на кілька людей з окремою кухнею і необхідними меблями.Робочий час студента завжди обумовлено в умовах контракту, тому не стане для нього несподіванкою.
Основні переваги сільськогосподарської стажування
Найзначнішою перевагою практики в Данії є, звичайно ж, той незамінний досвід фермерів, який вони з великим задоволенням поділяться з вами. А крім усього іншого, це ще й чудова нагода вивчити культуру іншої країни. Адже в Данії є безліч історичних місць, де можна побувати у вільний від роботи час. Ну і ще одним вагомим аргументом є стабільно-високий заробіток працівників фермерських господарств. У підсумку, ви чудово проведете час, отримаєте великий досвід ведення власного господарства та поповните свій капітал.Більше інформації ви можете знайти на сайті:
http://student.agrotrainee.com/программы/практика-в-дании/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>