МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Федотова коса для романтиків та кемперів
2018-08-22

Федотова коса разом із Бирючим островом (Якимівський район, Запорізька область) утворює смугу суходолу завдовжки 45 км (до 1929 р. острів був відділеним від коси вузькою протокою). У найвужчих місцях ширина коси не перевищує 100 м.
Пляжі практично повністю пісчані, або уламково-мушляні. Біля східного берега глибина моря сягає 3 м. Під час штормів коса в найвужчих місцях розмивається, утворюючи протоки завширшки до 200 м і завглибшки до 0,7 м.
Поверхня коси вкрита степовою рослинністю, є зарості маслинки вузьколистої, тамарикса та інші.
На косі споруджено бази відпочинку, постійних поселень немає (за винятком невеликого села Степок). Любителі кемпінгу і відпочинку в наметах, можуть усамітнитись, і відпочити в єднанні з природою і ... власним пляжем.Вздовж коси прокладена дорога (частково з твердим покриттям), що веде від смт Кирилівки до Бирючого острова.
Коса входить до ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Коса Федотова».
На території коси створений Азово-Сиваський національний природний парк (колишній Азово-Сиваський заповідник). Під охороною перебувають унікальні водно-болотна і степова рослинність, представлена ендемічними та рідкісними видами рослин.Коса є також місцем гніздування численних видів птахів. На території заповідної зони зареєстровано понад 197 видів птахів. Тут водяться журавлі, беркути, кулики, лебеді, чаплі і рідкісні види птахів, які занесені до Червоної книги.


У парку налічується понад п'ять тисяч тварин. Серед них благородний олень, муфлон, кулан, лань, заєць, лисиця, єнот. Останнім часом проводяться заходи, спрямовані на розширення парку в основному за рахунок водно-болотного угіддя.На південно-західній частині коси побудований маяк Бирючий.

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
22.10.2019
Узбекистан замовив саджанці українського сорту ківі «Карпат Стратона Валентайн»
Український селекціонер підписав меморандум щодо створення насадження ківі на площі 10 га
21.10.2019
Канада фінансує будівництво молокопереробного заводу на Львівщині
Частково в кооперативний завод вкладатимуть виробники молока, які здаватимуть на завод від 100 л/день до 1 500 л/день
21.10.2019
«Сам собі BOSS». 7 День молодого спеціаліста запрошує молодих і активних!
31 жовтня в рамках міжнародної виставки «АгроКомплекс 2019» відбудеться ярмарок вакансій для студентів та випускників аграрних вишів

Статті

всі статті >>
22.10.2019
Практика за кордоном vs Працевлаштування в Україні. Досвід молодого агронома
Агроном Олександр Дерев'янко розповів про свої перші кроки в професії: від продажу ягід з бабусиного саду до стажування у Швейцарії та першої роботи в Україні
16.10.2019
Професії АПК, яких у 2030 році може вже не бути
Бухгалтери, юристи, секретарі та водії потрапили до переліку професій сфери агро, які можуть зникнути до 2030 року 
10.10.2019
Corteva Agriscience активно рекламує аграрні професії серед молоді
Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience презентувала результати Всеукраїнського дослідження щодо ставлення молодого покоління до роботи в сільському господарстві. Результати наводять на роздуми